Banner - CTA V2

До Відділу державної виконавчої служби

Дарницького районного управління юстиції

Адреса: 02121, м. Київ, пр-т. Бажан, 7-є

Тел.. (044)563 78 42

Стягувач: __________

Адреса: 18030, м. Черкаси, ___________,

РНОКПП: _______

Тел.

Боржник: __________

Адреса:  02095, м. Київ, вул. __________

РНОКПП: __________

Заява

Про відкриття виконавчого провадження

 

            Прошу відкрити виконавче провадження на підставі виконавчого напису виданого Приватним нотаріусом Черкаського міського нотаріального округу ____ від 12.10.2017 року про стягнення з боржника ______, яка народилася 19 грудня 1970 року в місті Черкаси, що зареєстрована за адресою: місто Київ, вулиця ______, квартира __, РНОКПП ______ часткову заборгованість за Договором позики від 15  вересня 2017року на користь _______, 19.06.1979 року народження, РНОКПП ______, яка зареєстрована та проживає адресою: місто Черкаси, провулок ______,   в сумі 100 00 (сто тисяч) гривень 00 коп.

            Строк пред’явлення виконавчого напису до виконання до 12 жовтня 2018 року, таким  чином строк  на надання заяви про відкриття виконавчого провадження для виконання  виконавчого листа не пропущений.

            Відповідно до п.1 ст.3 Закону України «Про виконавче провадження», відповідно до цього Закону підлягають виконанню державною виконавчою службою такі виконавчі документи : 3) виконавчі написи нотаріусів.

Статтею 26 закону України «Про виконавче провадження» встановлено виконавець розпочинає примусове виконання рішення на підставі виконавчого документа, зазначеного у статті 3 цього Закону, зокрема: за заявою стягувача про примусове виконання рішення.

Відповідно до ст..56 Закону України «Про виконавче провадження» арешт майна (коштів) боржника застосовується для забезпечення реального виконання рішення. Постанова про арешт майна (коштів) боржника виноситься виконавцем під час відкриття виконавчого провадження та не пізніше наступного робочого дня після виявлення майна.

            Враховуючи  викладене  та  керуючись ст..56, п.1 .ст.3, ч.2 ст.26 Закону України «Про виконавче провадження»,

 

                                                                                 ПРОШУ:

  1. 1. Відкрити виконавче провадження, а також стягнути з боржника ______ яка народилася 19 грудня ___ року в місті Черкаси, що зареєстрована за адресою: місто Київ, вулиця _______, РНОКПП _____ часткову заборгованість за Договором позики від 15  вересня 2017 року на користь ________, _____ року народження, РНОКПП ______, яка зареєстрована та проживає адресою: місто Черкаси, провулок ______,   в сумі 100 00 (сто тисяч) гривень 00 коп.
  1. Накласти арешт на майно боржника ________, яка народилася 19 грудня 1970 року в місті Черкаси, що зареєстрована за адресою: місто Київ, вулиця _____, будинок ____, квартира ____, РНОКПП _______.

          3.Надіслати копію про відкриття виконавчого провадження за адресою: 01001,м. Київ, вул. В. Житомирська, буд. 15-Б.

 

Додатки:

          1.Договір позики (оригінал).

          2.Виконавчий напис (оригінал).

          3.Квитанція про сплату авансового внеску.

_________                                                                                               …. жовтня 2017 р.

 

Адвокат по банкам, онлайн консультация кредитного адвоката - видео!

Banner - CTA V1

Back to top