Banner - CTA V2

До ___________ районного відділу

 державної виконавчої служби міста _______

 

Стягувач: ____________

Адреса: ____________

Заява

про відкриття виконавчого провадження

 

Прошу відкрити виконавче провадження на підставі виконавчого напису виданого ____________________ про стягнення з боржника _____________, (__ квітня ___ року народження, що зареєстрована за адресою: м. Київ, вул.. _______________, паспорт _______, виданий __________________________року, РНОКПП:__________) на користь стягувача _______________, (___ липня ___року народження, що зареєстрований за адресою: м. Київ. ______________, паспорт _________, виданий ________________________ року, РНОКПП: ______________ заборгованості за __________________, що посвідчений ПН КМНО ________________, строк виконання якої настав ____________ року, а саме ― грошові кошти в сумі 300 000, 00 (триста тисяч гривень, 00 копійок).

Відповідно до ч.1 п. 3 ст.3 ЗУ «Про виконавче провадження», підлягають виконанню: 3) виконавчі написи нотаріусів.

Відповідно до ст. 56 ЗУ «Про виконавче провадження», постанова про арешт майна (коштів) боржника виноситься виконавцем під час відкриття виконавчого провадження.

Враховуючи викладене та керуючись ч. 1 п.3 .ст.3, ст. 26, ч.2 ст.26, ст. 56 Закону України «Про виконавче провадження»,

ПРОШУ:

1. Відкрити виконавче провадження, а також стягнути з боржника ____________________ на користь _________________________ в сумі 300 000, 00 (триста тисяч гривень, 00 копійок).

2. Накласти арешт на нерухоме майно боржника ______________________________

3. Надіслати копію про відкриття виконавчого провадження за адресою:

 

Представник за дов.

___________________.                                                                                 «      »_____2020 р.

Banner - CTA V1

Back to top