Banner - CTA V2

                                                                       Зразок заяви про видачу дублікату виконавчого листа   До Деснянського районний суду міста Києва

Заявник: _________________________

Адреса: _________________________

Паспорт серії

РНОКПП

Тел.:096-243-28-73

Справа № ___________

Головуючий суддя ___________

  

ЗАЯВА

 про видачу дубліката виконавчого листа

 

       Ухвалою Деснянського  районного суду міста Києва від 18 квітня 2016 року у справі №________ від 18 квітня 2016 року задоволено заяву про стягнення солідарно з ___________________ на користь _______________ 100000 грн.- неповернутої позики, 2329 грн. – три проценти річних від простроченої суми та 46430 грн. 14 коп. -  втрати від інфляції. Оригінал виконавчого листа було втрачено.

   Слід зазначити, що 03.10.2017 року мною було направлено звернення до Деснянського районного відділу державної виконавчої служби м. Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві, щодо виконавчого документа.

    Державний виконавець Деснянського РВДВС у м. Києві ГТУЮ у м. Києві Ельбабаєв Б.Б. відповів, що виконавчий документ та відповідні додатки направлено поштовим повідомленням на мою адресу: ________________, проте дане повідомлення я не отримав.

 

Підстава для видачі виконавчого листа – це його втрата та неможливість подати повторно на стягнення коштів, а також Цивільний процесуальний кодекс України, а також лист  від Деснянського РВДВС у м. Києві, а також факт звернення заявника в суд, а також те, що не передбачено законодавством вказувати підставу для видачі дублікату виконавчого листа!

 

    15 грудня 2017 року набрала чинності нова редакцію Цивільно-процесуального кодексу України.

    Пунктом 9 розділу ХШ Перехідних положень ЦПК України передбачено, що справи у судах першої та апеляційної інстанції, провадження у яких відкрито до набрання чинності цієї редакції Кодексу, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.

      Пунктом 17.4 Перехідних положень ЦПК України визначено, що до дня початку функціонування Єдиного державного реєстру виконавчих документів у разі втрати виконавчого документа суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, незалежно від того, суд якої інстанції видав виконавчий документ, може видати його дублікат, якщо стягувач або державний виконавець, приватний виконавець звернувся із заявою про це до закінчення строку, встановленого для пред'явлення виконавчого документа до виконання. Про видачу дубліката виконавчого документа постановляється ухвала у десятиденний строк із дня надходження заяви.

      За видачу стягувачу дубліката виконавчого документа справляється судовий збір у розмірі 0,03 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

      На підставі зазначеного та керуючись п. 17.4 Перехідних положень ЦПК України, старим та новим ЦПКУ-

ПРОШУ:

 

  1. Видати дублікат виконавчого листа по справі №_______ про стягнення солідарно з ____________________ на користь _____________ 100000 грн.- неповернутої позики, 2329 грн. – три проценти річних від простроченої суми та 46430 грн. 14 коп. -  втрати від інфляції.

 

Додаток:

  1. Оригінал квитанції  про сплату судового збору.
  2. Відповідь з Деснянського районного відділу ДВС у м. Києві ГТУЮ у м. Києві.

___________                                  __________________                                     19.01.2018 р.

Banner - CTA V1

Back to top