Banner - CTA V2

До Києво-Святошинського відділу Поліціїї
Адреса: Адреса: 08154, Київська область, м. Боярка, вул. Хрещатик, 88

Прокуратура Київської області
Адрес: бульвар Лесі Українки, 27/2, Київ, 01601

Заявник: ________
Адреса:, м. Вишневе, ______
Засіб зв’язку:

Заява
Про вчинення кримінального правопорушення


ТОВ «_______» розташоване за адресою: ______
Основним видом діяльності ТОВ «_____» є роздрібна та оптова торгівля _____________.
Вважаю за необхідне повідомити, що 12.06.2017 року о … годині, за київським часом в приміщенні ТОВ «______» було проведено слідчо – розшукові дії, а саме обшук приміщення за адресою : _________, на підставі ухвали Голосіївського районного суду міста Києва від 31 травня 2017 року.
Під час слідчих (обшукових дій) було затримано т.в.о. _________, для особистого обшуку. Під час обшуку ______, його автомобіля - було вилучено ключі від автомобіля та квартири, що в протокол обшуку не було внесено.
Також слід зазначити, що під час обшуку, працівниками слідства було вчинено побиття, погрози та залякування, вимагали видати зброю та наркотики, насильно утримували у ______

У результаті чого, така розшукова дія призвела до численних гематом та вилучення ключів від автомобіля та квартири.

Крім цього, старший слідчий першого слідчого відділу управління з розслідування кримінальних проваджень ________. завідомо знаючи, що за адресою м. Вишневе, вул.. Ломоносова, 1 знаходиться режимний об`єкт, ввівши слідчого суддю в оману, зазначив, що вказане приміщення належить на праві власності ________.

Під час проведення слідчих дій було пошкодження майно ТОВ «_______». На даний час пошкодження оцінюються та готується позов до суду про відшкодування збитків.

Відповідно до ч.1 ст.189 КК України, вимога передачі чужого майна чи права на майно або вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства.
Згідно ст.. 2 ст. 125 ККУ Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або незначну втрату працездатності,-

Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу
1. Перевищення влади або службових повноважень, тобто умисне вчинення працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому прав чи повноважень, якщо вони завдали істотної шкоди охоронюваним законом правам, інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам, інтересам юридичних осіб, -

На підставі вищевказаного та керуючись нормами КПКУ,

ПРОШУ:

1. Внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення відносно мене кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 189, ч. 2 ст. 125, ч. 2 ст. 365 ККУ та розпочати досудове розслідування.
2. Визнати __________ потерпілим внаслідок вчинення кримінального правопорушення описаного в описовій частині цієї заяви.

Mayorov V1 1 ua 

Banner - CTA V1

Back to top