Banner - CTA V2

Найти адвокат КиевДосить часто у наших клієнтів виникає ситуація, коли суд проходить в іншому місті або є потреба в адвокаті з Києва, щоб останній представляв інтереси саме через відеоконференцію, тобто без виїзду до іншого міста. В цьому випадку, необхідно за 5 днів перед кожним судовим засіданням подавати такий зразок клопотання. Відеоконференція відбудеться, при умові, що суд винесе відповідну ухвалу та визначить суд, в якому буде проходить відеоконференція! В цьому випадку, докази повинні бути подані в суд перед засіданням, відповідно до правил ЦПКУ!

Юридична консультація адвоката м. Київ.

Участь в суді адвоката з м. Києва по всій Україні через відеоконференцію.

Юридичний аналіз вашої справи наших адвокатів з м. Києва в залежності від спеціалізації.

 

Зразок клопотання про проведення відеоконференції в суді!

 

Адвокат Буча ирпень__________________ суд м. _________

Особи, які подають скаргу:

Відповідач:  _____________________

Адреса : м. Київ, вул. __________

Засоби зв’язку: _________

Адвокат: Майоров Василь

Номер засобу зв’язку: +380 96-243-28-73

 

Позивач: ПАТ “Укрсоцбанк”

Адреса:__________________

ЄДРПОУ: 00039019

Справа: ______________

Суддя: ______________

 

Клопотання

Про проведення судового засідання в режимі відеоконференції

З нашими реально виграними судовими справами (з відсканованими рішеннями суду), ви можете ознайомитись за посиланням: Виграні справи

В _____________ районному суді м. _____ розглядається справа № ___________ за позовом ПАТ «Укрсоцбанк» до _________ про стягнення кредитної заборгованості шляхом звернення на предмет іпотеки.

Потрібно зазначити, що представники – ___________________проживають та здійснюють свою діяльність в м. Києві і існують складнощі в приїзді до м. Одесса оскільки відстань між цими містами складає близько 400 км.

Відповідно до ст. 212 ЦПКУ суд маґ право винести ухвалу про участь сторін по справі в режимі відеоконференції.

У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду обов’язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення.

Найближчий суд, до якого може прибути представник Позивача для участі у вищевказаному судовому засіданні у режимі відеоконференції, знаходиться за адресою: Подільський районний суд м. Києва – _______________;

На підставі вищезазначеного та керуючись ст. 212 ЦПКУ,

ПРОШУ

1. Забезпечити проведення судового засідання  призначеного на _________- у режимі відео конференції по справі за позовом ПАТ «Укрсоцбанк» до _________ про стягнення кредитної заборгованості шляхом звернення на предмет іпотеки у Подільському районному суді м. Києва _________________.

2. Повідомити сторону ухвалою суду про прийняття рішення

____________                                                   «      »____2018р.

 

Banner - CTA V1

Back to top