Banner - CTA V2

Деснянський районний відділ державної виконавчої служби
02232, Київ, вул. Бальзака,64 

ПІП____
01001, м. Київ, вул. В.Житомирська, 15-Б
063-595-87-10
ВП: ______


Заява

про ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження


Прошу Вас у порядку статті 19 Закону України „Про виконавче провадження” ознайомити мене з матеріалами виконавчого провадження по примусовому виконанню виконавчого листа № ______, виданого 14.10.2010 року Деснянським районним судом м. Києва.

На сьогоднішній день відсутня будь-яка інформація стосовно руху провадження.

Відповідно до офіційної інформації Міністерства юстиції України на сайті, звертатись до відділів ДВС в період карантину можна через направлення заяв, скарг тощо як у письмовому вигляді поштою, так і з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку.

На підставі наведеного, керуючись ст. 12 Закону України «Про виконавче провадження», прошу надіслати на мою електронну пошту _______інформацію про стан виконавчого провадження № АСВП: ______, а саме надіслати копію постанови про відкриття виконавчого провадження та/або ідентифікатор доступу даного виконавчого провадження.


ПРОШУ:
1. Повідомити мене про рух виконавчого провадження ВП: ____
2. Надати інформації щодо стадії розгляду та результату виконавчого провадження.
3. Повідомити інформацію стосовно виконавчого провадження поштовим відправленням за адресою: 01001, м. Київ, вул. В.Житомирська, 15-Б
4. Напривити копії виконавчого провадження ВП: _____ в електронній формі на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

_____________________ 20.05.2020

 

 

Banner - CTA V1

Back to top