Banner - CTA V2

До Приватного акціонерного товариства

«СК «АХА Страхування»

04070, м. Київ, вул.. Іллінська, буд. 8

ПІП

Адреса:___________

Заява

В провадженні Таращанського районного суду Київської області перебуває справа за позовом ПАТ «СК «АХА Страхування» до мене ________про відшкодування збитків в порядку регресу.

06 березня 2012 року внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за участю мого транспортного засобу, автомобіля марки «Фольксваген», державний реєстраційний номер АА ________, а також транспортного засобу, автомобіля марки «Вольво», державний реєстраційний номер АІ ________, що належить ПАТ «Вімм-Білль-Данн Україна »(Страхувальник) останньому було завдано механічних ушкоджень відповідно до чого Страхувальник зазнав матеріального збитку. Таким чином, страхова компанія звернулася до суду з вимогою про відшкодування збитків в розмірі 269 091 грн., 76 коп. в порядку регресу.

На сьогоднішній день у мене немає достатньо коштів аби повністю виплатити зазначені матеріальні збитки, тому я звертаюся до вас із заявою про врегулювання цього питання мирним шляхом в позасудовому порядку на наступних умовах:

  1. Я погоджуюся на добровільне відшкодування завданих збитків, внаслідок вищевказаної дорожньо-транспортної пригоди шляхом повернення грошових коштів в розмірі 100 000грн., в свою чергу страхова компанія спише решту суми. Оскільки у мене відсутнє будь-яке майно та недостатньо грошових коштів аби повністю задовольнити вимоги страхової компанії вважаю запропоновані умови досить вигідними, адже це допоможе уникнути судової тяганини, заощадить час, матеріальні та інші ресурси обох сторін та все таки в певній мірі покриє збитки страхової компанії.

Відповідь на заяву, а також інші пропозиції щодо врегулювання спору мирним шляхом прошу надсилати за адресою:

_____                ___________                                                          «      »___2014р.

Banner - CTA V1

Back to top