Banner - CTA V2

Деснянський районний суд  міста Києва

Заявник (Відповідач): __________________

суд з банком кредитний адвокатАдреса: ___________________

Паспорт серії ___________________

Особи, які беруть участь у справі: 

Позивач: ПАТ КБ «Приватбанк»

Адреса м. Київ, вул.. Грушевського, буд.1Д

Код ЄДРПОУ 14360570

Адреса для листування:

49094,м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, буд.50

Справа №___________

Провадження ___________

Суддя, що ухвалив рішення ___________

 

 

Клопотання

про поновлення строку

на подачу заяви про перегляд заочного рішення  Деснянського районного суду міста Києва від 07 грудня 2017 року

 

     07 грудня 2017 року Деснянським районним судом міста Києва було ухвалено заочне рішення по справі Публічного акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк» до ________  про стягнення заборгованості.

 

    Статтею 284 ЦПК України встановлено, що заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.

    Відповідно до ч.3 ст.284 ЦПК України учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про перегляд – якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.

   Вказане судове рішення було проголошено 07 грудня 2017 року, проте в день судового засідання відповідач не був присутнім при проголошенні рішення Деснянського районного суду міста Києва від 07 грудня 2017 року. Повний текст заочного рішення Деснянського районного суду міста Києва було отримано заявником 29 грудня 2017 року поштовим повідомленням.

   З даним рішенням категорично не згідний, оскільки обставини справи встановленні не у повному обсязі. В даному випадку суд, при розгляді даного питання, не дослідив всі обставини справи,  які кардинально можуть змінити доказову базу самої справи. Спершу хочу звернути увагу, що відповідно до частини 1 статті 232 Цивільного кодексу України заочне рішення підлягає скасуванню, якщо судом буде встановлено, що відповідач не з’явився у судове засідання та не повідомив про причини неявки з поважних причин і доказів, на які він посилається, мають істотне значення для правильного вирішення справи.

     Відповідач не з’явився у судове засідання та не повідомив про причини не явки з поважних на це причин. А саме: він не був належним чином повідомлений про календарну дату проведення вказаного судового засідання, а тому не знав про таке повідомлення та відповідно його не бачив. Жодного поштового повідомлення, судові повістки до суду йому не надходили та відповідно він не отримував за адресою реєстрації: 02232, м. Київ, вул.. _____________, яка була відома суду з позовної заяви та перевірена за допомогою відділу та моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання ГУ ДМС України в м. Києві про місце реєстрації. Підтвердженням того, що Відповідачу  надходили будь-які повідомлення чи повістки до суду відсутні в матеріалах справи, а саме повідомлення про вручення листа.

    Оскільки судова повістка не надходила і особисто не вручена, тому Відповідач не з’явився на судове засідання  та не повідомив суд про причину своєї неявки.

     Таким чином, строк на подання заяви про перегляд заочного рішення Деснянським районного суду міста Києва від 07 грудня 2017 року потрібно відраховувати від 29 грудня 2017 року (дата отримання повного тексту заочного рішення Деснянського районного суду міста Києва від 07 грудня 2017 року) та таким що дотримано, оскільки заява про його перегляд подається 09 січня 2018 року  - тобто без пропуску відповідного строку на її подання.

   На підставі зазначеного,

ПРОШУ:

  1. Поновити строк на подання заяви про перегляд заочного рішення Деснянського районного суду міста Києва від 07 грудня 2017 року.

_____________                                   ______________________                                01.2018 р.

Banner - CTA V1

Back to top