Banner - CTA V2

До ________- суду м. Києва

 

Позивач: ______________

Відповідач:_______________

 

Клопотання
Про розгляд справи за відсутності Позивача

До Солом’янського районного суду м. Києва Позивачем була надіслана позовна заява про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення.
Суд розглянувши матеріали цієї позовної заяви виніс ухвалу, якою відкрив провадження у справі та призначив судове засідання.
Позивач не може бути присутнім на попередньому судовому засіданні та направляє до суду інформацію, яка підлягає уточненню та з’ясуванню судом відповідно до ст..111 КАСУ.
Зазначаємо, що Позивач від позову не відмовляється, позовні вимоги зазначені в позовній заяві підтримує. Що стосується осіб, які братимуть участь у справі, то повідомляємо, що зі сторони Позивача нікого крім нього не буде. Щодо доказів, якими обґрунтовуються доводи, то зазначаємо, що Відповідач, не маючи взагалі ніяких доказів вчинення Позивачем адміністративного правопорушення, притягнув його до відповідальності, не виконавши при цьому вимог ст.. 251, 252 КУпАП, ст..69 КАСУ, де зазначається що доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
На підставі викладеного та керуючись ст.. 71, 111, 69 КАСУ та ст.. 251, 252 КУпАП,

ПРОШУ:
1. На підставі наявних у суду інформації, доводів, та доказів розглядати справу за відсутності Позивача.

 

17.02.____р. __________________ Майоров В.О.

 

 

Banner - CTA V1

Back to top