Banner - CTA V2

До Господарського суду м. Києва

Позивач: ______
Адреса: ____
Код ЕДРПОУ: ____

Представник: Майоров Василь Олександрович
01001, м. Київ, вул.. Велика Житомирська, 15Б

Відповідач: Антимонопольний комітет України
Адреса: 03035, м. Київ, ВУЛ. МИТРОПОЛИТА ВАСИЛЯ ЛИПКІВСЬКОГО, 45

Справа: _______

Клопотання
Про витребування доказів

Mayorov V1 1 ua

До суду подається позовна заява про визнання недійсним та скасування рішення №___- винесеного _____ тимчасовою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України по справі №908-УД
Відповідно до ч. 1 ст. 81 ГПКУ Учасник справи у разі неможливості самостійно надати докази вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
Потрібно зазначити, що існує необхідність у витребуванні у Антимонопольного комітету України наступних документів:
• Копій документів, що стали підставою для винесення рішення №___ винесеного ____р. тимчасовою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України по справі №____.

Ці докази необхідні для підтвердження незаконності оскаржуваного рішення Відповідача.
Підстави, з яких випливає, що цей доказ має відповідна особа – вказані документи були використані Відповідачем як підставу винесення оскаржуваного рішення.
Заходи, яких особа, яка подає клопотання, вжила для отримання цього доказу самостійно, докази вжиття таких заходів та (або) причини неможливості самостійного отримання цього доказу та причини неможливості отримати цей доказ самостійно особою, яка подає клопотання: представник позивача звернувся до вказаного державного органу з листом про надання документів, але відповіді не отримав.

Представник Майоров В.О. не зможе бути присутнім на судовому засіданні, оскільки знаходиться на карантині у зв’язку з лікуванням covid-19. У випадку не задоволення клопотання про витребування доказів, прошу провести підготовче засідання без участі сторін та без розгляду позовну заяву не залишати. Крім того, відзив позивач та його представник не отримував. Копія запиту до АМКУ відправлений помічником, а підписаний факсиміле.

На підставі вищезазначеного,
ПРОШУ:

1. Витребувати у Антимонопольного комітету України копій документів, що стали підставою для винесення рішення №____винесеного _____. тимчасовою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України по справі №______;
2. Розгляд підготовчого засідання провести без участі позивача та його представника.
Додатки:
1. Копія запиту.

Майоров В.О. (ЕЦП) _________________ 23.03.2021р.

 

Как выбрать адвоката Киев

 

ЗРАЗОК РІШЕННЯ СУД ПРО СКАСУВАННЯ ВИКОНАВЧОГО ЛИСТА

vechera final

Banner - CTA V1

Back to top