Начальнику  відділу Державної виконавчої служби

Дарницького районного управління юстиції у місті Києві

Скаржник: ____________

Адреса: 02095, м. Київ, вул. ______________

Представник скаржника: Канюра Олена Вікторівна

Адреса: 01001, м. Київ, вул. В. Житомирська, 15-Б

Тел. (096)827 64 85

Особа на бездіяльність якої подається скарга:

Державний виконавець  

Дарницького районного відділу ДВС у м. Києві

Гвоздьов Борис Борисович

Бездіяльність по накладенню арешту по ВП № 53116778

  

СКАРГА

на бездіяльність державного виконавця

Mayorov V1

   12 грудня 2016 року представник  ___________ направила особисто заяву до Відділу державної виконавчої служби Дарницького районного управління юстиції у місті Києві  про відкриття виконавчого провадження на підставі виконавчого напису виданого Приватним нотаріусом Лілеєвою М.М. від 30.11.2016 року про стягнення з боржника ______________ заборгованості за Договором позики від 20 квітня 2016 року в сумі 100 000 (сто тисяч) гривень 00 коп. на користь _____________.

     У телефонній розмові з працівниками ДВС було з’ясовано, що відкрито Виконавче провадження Постановою № 53116778 від 13.12.2016 року та здійснюються виконавчі дії.

Також повідомлено, що державний виконавець який здійснює виконавче провадження по справі – Гвоздьов Борис Борисович.

З метою отримати Постанову про відкриття виконавчого провадження та дізнатись які виконавчі дії здійснено, 25 січня 2017 року  Представник скаржника – Канюра Олена Вікторівна була на прийомі у Гвоздьова Бориса Борисовича. На прийомі було отримано Постанову про відкриття виконавчого провадження та з’ясовано, що державний виконавець порушив   вимоги Закону України «Про виконавче провадження», а саме: не направив передбачені законодавством запити до державних органів і організацій та електронних баз даних щодо з’ясування майнового стану боржника, аргументуючи це тим, що електронна база даних не працює.

    Таким чином, виконавець здійснив не у повному обсязі виконавчі дії, чим порушив вимоги Закону України  «Про виконавче провадження».

   Відповідно до п1. ст..28 ЗУ «Про виконавче провадження» Документи виконавчого провадження доводяться до відома або надсилаються адресатам не пізніше наступного робочого дня або з дня їх винесення.

     На протязі 3-х місяців Державним виконавцем не проводилась жодна дія, окрім відкриття виконавчого провадження. На телефонні дзвінки Державний виконавець не відповідає, арешт на майно не накладено. Прибувши на прийом до Гвоздьова Бориса Борисовича 31 квітня 2017 року, аби з’ясувати  всі обставини справи, він відмовився накладати арешт на майно __________.

      Відповідно до п.3 ч.2 ст.9 Закону України «Про виконавче провадження» Виконавець не пізніше наступного робочого дня з дня отримання повідомлення зобов’язаний прийняти рішення про накладення арешту на майно в порядку, визначеному цього Закону, та направити відповідну Постанову нотаріусу, органам, що здійснюють реєстрацію майна, не пізніше наступного робочого дня з дня їх винесення.

        Статтею 56 Закону України «Про виконавче провадження» передбачено, що арешт на майно (кошти) боржника накладається виконавцем шляхом винесення постанови про арешт майна (коштів) боржника або про опис та арешт майна (коштів) боржника.    
    Як передбачено ст.. 56 Закону України «Про виконавче провадження» постанова про арешт майна та оголошення заборони на його відчуження державним виконавцем Гвоздьовим Борисом Борисовичем не виносилась та відповідно не надсилалась органам, що здійснюють реєстрацію майна та ведуть реєстр заборони на його відчуження.

    Таким чином, державний виконавець Гвоздьов Борис Борисович порушив вимоги ст. 56 Закону України «Про виконавче провадження».

    На підставі викладеного та керуючись п.3 ч.2 ст. 9, п.1 ст.28, ст. 56 Закону України «Про виконавче провадження»:-

ПРОШУ:

 

  1. Розглянути скаргу та надіслати відповідь у встановленому законом строк.
  2. Вжити заходів щодо порушень вимог Закону України «Про виконавче провадження» Гвоздьовим Борисом Борисовичем.

Представник за дов. 

Канюра О.В.                                                                                                       05 квітня 2017 рік

     

Відеоконсультація адвоката Київ (зняття арешту з майна)

Якщо ви вважаєте, що дії державного виконавця не відповідають законодавству або порушують ваші права, ви можете подати скаргу на нього. Оскільки державні виконавці є посадовими особами, які мають виконувати свої обов'язки відповідно до закону, їх дії можуть бути перевірені та оспорені.

Кроки, які потрібно зробити для подання скарги на дії державного виконавця, можуть включати наступне:

Зібрати докази. Перш за все, вам потрібно зібрати докази, які підтверджують неправомірні дії державного виконавця. Це можуть бути документи, свідчення свідків або записи розмов.

Підготувати скаргу. Скаргу на дії державного виконавця потрібно підготувати у письмовій формі та відправити до відповідного органу. У скарзі необхідно вказати:

Посаду державного виконавця, на якого подається скарга
Дату та місце порушення прав
Докази, які підтверджують порушення прав
Вимогу щодо припинення порушення прав та відшкодування збитків
Подати скаргу. Скаргу можна подати до відповідного органу, який має право контролювати дії державного виконавця. Це може бути, зокрема, виконавчий комітет місцевої ради або органи, що здійснюють державне управління в сфері виконавчої влади.

Очікувати рішення. Після отримання скарги відповідний орган проведе розслідування та прийме рішення щодо дій державного виконавця.

sidorova b

Banner - CTA V1

Back to top