Banner - CTA V2

До Нацкомфінпослуг України
Національного банку України
гр. ________________
(і/н _________, паспорт СС №_________
виданий ____________,
що проживає за фактичною адресою:
_______________

З В Е Р Н Е Н Н Я

Повідомляю Вам, що 17.01.2020 року між керівництвом АТ «ІМЕКСБАНК» та ТОВ «ФК «Довіра та Гарантія» відбулося укладання нікчемного правочину (договір №115 про відступлення прав вимоги), а, по суті, чергове відступлення залишку мого кредиту за рахунком № 999-00053430/1 від 01.07.2013 року, сплаченого мною повністю ще у 2015 році за реквізитами ТОВ «Компанія Дасті», котрій АТ «ІМЕКСБАНК» уперше відступив мій залишок кредиту згідно Договору про відступлення прав вимоги від 21.11.2014 р. та договору про заміну сторони у зобов’язанні, укладеного 26.12.2014 р., до якої перейшли усі права вимоги.


Передісторія: Станом на початок січня 2015 року, коли АТ «ІМЕКСБАНК» було оголошено банкрутом, мій позитивний кредитний залишок становив 100268,05 грн. (остання SMS від банку 06.01.2015 року). Від того часу(2015) і до липня 2019 року АТ «ІМЕКСБАНК» пішов у глибоке підпілля – не відповідаючи на мої листи, дзвінки тощо. Так само мої листи вперто ігнорували представники ФГВФО у цьому банку. Натомість на початку лютого – червня 2015 року на мій номер телефону почали регулярно надходити SMS від ТОВ «Компанія Дасті» з відповідним рахунком про сплату кредиту в АТ «ОТП Банк». Кілька разів я мав змогу спілкуватися з представниками цієї колекторської компанії, котра себе назвала правонаступником ПАТ «ІМЕКСБАНК» і просив на адресу мого фактичного проживання(а не офіційної прописки, де я практично не буваю) надіслати документ з мокрими печатками, який би підтверджував дане правонаступництво та законні підстави перерахування мого кредиту ТОВ «Компанія Дасті». Відповідного документа від Нового кредитора я одержав на початку вересня 2015 року і, домовився про поетапне погашення залишку мого кредиту разом з відсотковою ставкою банку за рахунком № 999-00053430 у загальній сумі 120900,00 гривень, який оплатив повністю упродовж вересня-листопада 2015 року за реквізитами ТОВ «Компанія Дасті» (Банківські реквізити: АТ «ОТП Банк»; код ЄДРПОУ: 39385401; рахунок: 26009455007190; МФО 300528).


У липні 2019 року, тобто з перервою у чотири роки, відбулася перша моя розмова щодо оплати залишку кредиту з представниками офісу АТ «ІМЕКСБАНК» (Київ), на що я ствердно відповів, що залишок кредиту у сумі 100268,05 грн. плюс відсотки за кредитом у сумі 2632,00 грн. мною було погашено ще у вересні-листопаді 2015 року ТОВ «Компанія Дасті». На вайбер працівників банку я відразу ж відправив усі скан-копії моїх платіжних документів і відповідних договорів, а також у серпні, жовтні 2019 року і березні 2020 року надсилав рекомендовані листи з копіями усіх документів до банку за адресою: 04071, м. Київ, вул. Хорива, 11-А та на Еmail АТ «ІМЕКСБАНК»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У квітні 2020 року мені направили довгоочікувану відповідь, а власне Процедуру ліквідації АТ «ІМЕКСБАНК», де всі дії колишнього керівництва і укладені договори визнаються нікчемними за рішенням судів, у тому числі, з ТОВ «Компанія Дасті». У мене було запитання до працівників АТ «ІМЕКСБАНК» - Хто ж ініціював та укладав дані Договори про відступлення прав вимоги за моїм кредитом? Відповідь: то наші попередники…, ми за них відповідальності не несемо, а тому потрібно Вам закривати даний кредит…?! Такі незаконні і непослідовні дії керівництва АТ «ІМЕКСБАНК» добре ілюструє Ухвала Печерського районного суду м.Києва.


Отже, повернувши згідно рішень судів 2018-2019 рр. первісні і законні права Кредитора, оригінали за тисячами кредитних договорів, законні та належні майнові(кошти платників за нікчемними кредитними договорами) права, які шляхом укладання незаконних правочинів були відступлені на користь товариств ТОВ «Компанія Дасті» і ТОВ «Фрегат», представники АТ «ІМЕКСБАНК» відмовляються визнавати факт погашення мого залишку кредиту, натомість незаконно, уже вдруге продають його ТОВ «ФК «Довіра та Гарантія», колектори якої по декілька разів на добу буквально шантажують моїх рідних, знайомих і колег по роботі, чим порушують їх конституційні права у спосіб незаконного отримання та користування їх персональними даними, а також вимагаючи від мене обов’язкової сплати за уже погашений кредит, що стало вагомою підставою для звернення до Вас як Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг та виявляє порушення фінансовими установами своїх зобов’язань перед клієнтами і до Суду.


Прошу Вас докладно ознайомитися з моїми листами, копіями платіжних та інших документів, а також договорів від АТ «ІМЕКСБАНК» і «ДАСТІ», від АТ «ІМЕКСБАНК» і ТОВ «ФК «Довіра та Гарантія» (договір №115 про відступлення прав вимоги), які засвідчують про погашення залишку мого кредиту за рахунком № ________ від 01.07.2013 року і, котрі додаються до листа у вигляді скан-копій.


Прошу Вас як державного регулятора у сфері фінпослуг вплинути на розв’язання даної проблеми та зобов’язати правонаступників АТ «ІМЕКСБАНК» визнати оплату залишку мого кредиту, надіславши на адресу мого фактичного проживання Довідку про погашення кредитної заборгованості перед банком станом на сьогодні.

 

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

 

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів Довіра та грантія
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту "Імексбанк"
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису "Довіра та гарантія"

074-073-60-60 - для консультацій

 

Banner - CTA V1

Back to top