Banner - CTA V2

Октябрський районний суд м. Полтави
Адреса: 36002, м. Полтава, вул. Навроцького, 5

Від Відповідача: _________________
Адреса: 36020, м. Полтава, вул. ____________

Позивач: ________________
Адреса: 36015, м. Полтава, _____________

Суддя: Н.В. Тімошенко
Справа: ____________

Клопотання
Про розгляд справи за моєї відсутності

В провадженні Октябрського районного суду міста Полтава знаходиться справа №554/9420/16-ц за позовом ___________ до _________, ПАТ «Укрсиббанк», третя особа: Октябрський відділ державної виконавчої служби Полтавського міського управління юстиції, Відділ примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у місті Києві про зняття арешту.


Судову справу № 554/9420/16-ц за позовом _________ до _____________, ПАТ «Укрсиббанк», третя особа: Октябрський відділ державної виконавчої служби Полтавського міського управління юстиції, Відділ примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у місті Києві про зняття арешту призначену до розгляду на 25 квітня 2017 року на 10 год. 40 хв. прошу розглядати за моєї відсутності.


Відповідно до заявлених вимог, які зазначені в позовній заяві _____________, вважаю обґрунтованими та заперечень проти даних позовних вимог не маю.


Проти заочного рішення не заперечую.

_________ 24 квітня 2017 рік

 

Зверніть увагу, що  клопотання про розгляд справи в суді без сторони доцільно подавати, коли всі докази подані в суд та сторона впевнена у своїй перемозі.

Banner - CTA V1

Back to top