Banner - CTA V2

Додаток-1
до заяви про надання дозволу про розробку проекту землеустрою

Житловий будинок розташований за адресою: м. Ірпінь, вул. Толстого, 4__ на замельній ділянці площею _____ Га. Житловий будинок належить 3 різним сім'ям. Я прописана та проживаю у 1/3 домоволодіння з _____ року. До нашого домоволодіння прилягає земельна ділянка розміром 0.20 Га, якою ми спільно користуємось вже понад ___ років, на підставі рішення виконавчого комітету Києво-Святошинської районної ради депутатів трудящих 1948 та 1951 років.

Вазана земельна ділянка необхідна нам для ведення господарства та утримується у належному стані. Частину вказаної земельної ділянки у розмірі 0.05 Га, я бажаю приватизувати, оскільки вказана земельна ділянка необхідна об обслуговування житлового будинку та задоволення власних потреб.

Звертаю увагу, що всі співласники та сусіди не заперечують проти виділення мені у власність земельної ділянки. Крім того, я маю посвідчення учасника бойових дій.

Відповідно до статті 12 (пункт 14) Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасникам бойових дій надаються, серед інших, такі пільги: першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

Таким чином, я вважаю, що маю першочергове право на отримання вказаної земельної ділянки.

Одночасно, нам стало відомо, що громадянка _____ (ім'я та по батькові не відомо), на даний час «вирішує питання» в Ірпінській міській раді та земельній комісії про передачу їй у приватну власність земельну ділянку, а також землі, розташовані поруч, які мають статус Гідрологічного заказника в урочищі «Пилипів протік» (кадастровий номер _______). Громадянка ______проживає в іншому місті, до цієї земельної ділянки будь-якого відношення не має. Прошу врахувати цей факт та надати мені право на розробку проекту земельної ділянки.

Mayorov V1

Banner - CTA V1

Back to top