Banner - CTA V2

до Соснівського районного суду Черкаської області 
18015, м. Черкаси, вул. Гоголя, 316

 

ПОЗИВАЧ: Зіркович Андрій Андрійович

 

18022, м. Чекраси, вул. Ярославська, 15, кв. 56
тел. (0472)56-56-56

 

ВІДПОВІДАЧ: Управління пенсійного фонду України в Соснівському районі м. Черкаси
18000, м. Черкаси, вул. Хрещатик, 195,
Черкаська область, тел. (0472) 45-70-25

 

ЗАЯВА
про поновлення строку звернення до суду за захистом своїх прав

Щодо пропуску мною строку звернення до суду за захистом прав та законних інтересів прошу врахувати наступне.
Відповідно до частини 2 статті 100 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо суд визнає причину пропущення строку звернення до суду поважною, адміністративна справа розглядається і вирішується в порядку, встановленому цим Кодексом.
Про невідповідність розмірів пенсії вимогам Конституції України та інших законодавчих актів я дізнався кілька місяців назад із засобів масової інформації. Я не міг передбачити, що орган держави, в даному випадку Управління пенсійного фонду України в Соснівському районі м. Черкаси, який покликаний захищати права та законні інтереси громадян у сфері пенсійного та соціального забезпечення, може ці права порушувати.
Я не маю юридичної освіти, не знаю особливостей пенсійного законодавства, у зв’язку з чим не міг знати, що мої права порушуються, тобто, що розмір пенсії не відповідає вимогам законодавства. Мене з приводу цього компетентні органи не інформували.
Частиною 2 статті 46 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено наступне: «Нараховані суми пенсії, не отримані з вини органу, що призначає і виплачує пенсію, виплачується за минулий час без обмеження будь-яким строком з нарахуванням компенсації втрати частини доходів». В період, за який я вимагаю перерахунку пенсії, суми пенсії мені нараховувались, однак не в таких розмірах, які передбачені вищезазначеними законодавчими актами.
Більше того, відповідно до статті VІ Віденської конвенції про цивільну відповідальність за ядерну шкоду, до якої приєдналася Україна 12 липня 1996 року, встановлюється тридцятирічний строк позовної давності за вимоги відшкодування ядерної шкоди.
Вищезазначені аргументи дають мені підстави винести клопотання перед судом про поновлення строку звернення до суду за захистом своїх прав та законних інтересів.
У відповідності до частини 2 статті 100 Кодексу адміністративного судочинства України та ч. 2 статті 46 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», –

 

ПРОШУ:

 

1. Визнати причини пропуску мною строку для звернення до суду за захистом прав та законних інтересів поважними та поновити даний строк.
2. Прийняти мою позовну заяву до розгляду.

 

"__"___________ 2011 року

 

Зіркович А.А.

Banner - CTA V1

Back to top