Banner - CTA V2

 

Судді Придніпровського районного суду м. Черкаси
Казидуб О.Г.


18015, м. Черкаси, вул. Гоголя, 316
Позивач:    Тир Юрій Борисович
місце проживання:
18000, м. Черкаси,
вул. Героїв Сталінграда, буд. 3, кв. 4
тел.: (093) 660-42-38

Відповідач 1:    Тир Лідія Миколаївна
місце проживання:
Черкаська обл., м. Черкаси, вул. Павлова, буд. 3
тел.: (098) 904-99-17

Відповідач 2:    Тир Катерина Юріївна
місце проживання:
Черкаська обл., м. Черкаси, вул. Павлова, буд. 3

Відповідач 3:    Тир Андрій Костянтинович
(малолітній)
місце проживання:
Черкаська обл., м. Черкаси, вул. Павлова, буд. 3
Третя особа:     Служба у справах дітей

 

Справа № 123/1234/12-ц
Провадження 1/123/1234/12

 


Заява
про виклик свідків

 

    У відповідності до ст. 10 ЦПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Суд сприяє всебічному і повному з’ясуванню обставин справи.


    Як передбачено ст. 60 ЦПК України, кожна сторона зобов’язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Докази подаються сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі. Доказуванню підлягають обставини, які мають значення для ухвалення рішення у справі і щодо яких у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, виникає спір.


    Доказами, як встановлено ст. 57 ЦПК України, є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення сторін, та інших обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення сторін, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються на підставі пояснень сторін, третіх осіб, їхніх представників, допитаних як свідків, показань свідків, письмових доказів, речових доказів, зокрема звуко – і відеозаписів, висновків експертів.


    Свідком може бути кожна особа, якій відомі будь-які обставини, що стосуються справи (ст. 50 ЦПК України). Показання свідка – це повідомлення про відомі йому обставини, які мають значення для справи (ст. 63 ЦПК України).


    Таким чином, належними та допустимими доказами, які можуть підтвердити обставини, які свідчать про те, що після розірвання шлюбу (18.10.2007 р.) сторони по справі № 123/1234/12-ц, не проживали однією сім’єю та відповідачі і не жили в даній квартирі – є покази осіб, які постійно проживають по сусідству (в одному будинку) із Позивачем та можуть бути допитані як свідки під час розгляду цивільної справи.

 

    При таких обставинах, на підставі вищевикладеного та у відповідності до ст.ст. 10, 50, 57, 60, 63, 136 Цивільного процесуального кодексу України, -

 

    П Р О Ш У:

 

1.    Викликати та допитати в якості свідків, наступних осіб:
•    Бром Юрій Миколайович, який проживає за адресою: м. _____________;
•    Хром Олександр Миколайович, який проживає за адресою: м. _________.

 

З повагою,

 


«___»_______________2014 р.                                    О.О.Бодашко
                                    (представник Відповідача)

 

Примітка до Заяви про виклик свідка:

 

1. Вещь!

 

 

Banner - CTA V1

Back to top