ГОЛОВНА / Зразки документів / Заяви та клопотання

Клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження

Клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження

до Апеляційного суду Черкаської області
18015, м. Черкаси, вул. Гоголя, 316
Суд першої інстанції:    Соснівський районний суд м. Черкаси
18015, м. Черкаси, вул. Гоголя, 316
Особа, яка подає скаргу:    Коваль Олексій Вікторович
11.01.1983 р.н.
ІПН 1111111111
18000, м. Симфероміль, вул. Леніна, буд. 1, кв. 2
м.тел.: (093) 660-42-38.
Особи які беруть участь у справі:    Головний державний виконавець
Центрального відділу ДВС ЧМУЮ
Гук Оксана Григорівна
18000,  м. Черкаси, проспект Хіміків, буд. 50

Суд першої інстанції:
Справа № 123/12345/13ц
Провадження № №1/123/1234/13
Суддя:Кузьменко В.А.

Клопотання
про поновлення строку на апеляційне оскарження
ухвали Соснівського районного суду м. Черкаси від 20.10.2013 р.

20.10.2013 р. Соснівським районним судом м. Черкаси була постановлена ухвала, згідно з якою було задоволено подання головного державного виконавця Центрального відділу ДВС Черкаського міського управління юстиції Гук О. Г., про тимчасове обмеження у праві виїзду мене, Коваля Олексія Вікторовича, за межі України, посилаючись на те, що мною не було вчинено дій, спрямованих на виконання рішення суду, щодо сплати аліментів.
Враховуючи те, що я взагалі не знав про наявність вказаної ухвали суду а також те, що я фактично не проживаю за адресою яка вказана у всіх виконавчих документах (м. Черкаси, вул. Леніна, 1, кв. 2), вважаю що є всі підстави для поновлення мені строку на подання апеляційної скарги, оскільки строк на апеляційне оскарження був пропущений мною з поважних підстав, виходячи з наступного.

1. На сьогоднішній день, я фактично проживаю у м. Симферопіль, та саме з м. Симферопіль мною сплачуються аліменти на користь моєї колишньої дружини на підставі рішення суду (про що зазначено у поданій мною апеляційній скарзі).
2. Оскільки, відповідно до ч. 2 ст. 377-1 ЦПК України, подання державного виконавця розглядається судом негайно, без виклику чи повідомлення сторін та інших заінтересованих осіб, за участю державного виконавця, тому я фактично був позбавлений можливості довести суду, що мною було вжито усіх залежних від мене заходів щодо належного виконання зобов'язання зі сплати аліментів. Пропуску строку сприяли об’єктивні причини, які доведені мною в апеляційній скарзі.
3. Ухвала суду від 20.10.2013 р. надійшла на адресу моєї реєстрації (м. Черкаси, вул. Леніна, 1, кв. 2), де проживає моя сестра, яка і отримала дану ухвалу ще в першій половині листопада місяця 2013 р. Враховуючи те, що я з сестрою перебуваю в напружених стосунках, моя мати дізналась про дану ухвалу суду, та 09.12.2013 року зателефонувала мені та прочитала зміст оскаржуваної мною ухвали.
4. Дізнавшись 09.12.2013 р. про наявність даної ухвали, я й гадки не мав, що добросовісно виконуючи рішення суду – я взагалі колись можу бути протиправно позбавлений права на виїзд за кордон на підставі того що я нібито не сплачую аліментів.
5. Суд першої інстанції, винісши абсолютно незаконне рішення, поставив мене в умови коли строк на апеляційне оскарження пропущено, чим унеможливив подачу заяви про апеляційне оскарження в назначений строк! Тим більше у оскаржувана мною ухвала суду першої інстанції не направлялась на адресу мого фактичного проживання (у м. Симферопіль).
6. Про прийняття ухвали, так і про її зміст я дізнався лише 09.12.2013 р., і саме з цих підстав подати заяву про апеляційне оскарження вищевказаної ухвали не міг, оскільки про її існування навіть не здогадувався. Вказаною ухвалою суду не порушується абсолютно нічиїх прав – окрім моїх особистих.

Виходячи зі ст. 73 ЦПК України, що причини пропущення строків на апеляційне оскарження поважні у позивача суд має строки на апеляційне оскарження поновити.
Тому строки на апеляційне оскарження мають бути поновлені, оскільки взагалі відсутні будь-які документи які б свідчили про фактичне отримання мною оскаржуваної ухвали Соснівського районного суду м. Черкаси від 20.10.2013 р. по справі № 123/1234/13-ц.
Проте я вважаю, що дана ухвала була винесена на підставі неповного з’ясуванням та недоведеності всіх обставин, що мають істотне значення для справи, а також з порушенням норм матеріального та процесуального права.
На підставі викладеного та у відповідності до ст.ст.72, 73, 222 ЦПК України, -

Прошу:

1. Поновити строки на апеляційне оскарження ухвали Соснівського районного суду м. Черкаси від 20.10.2013 р. по справі за поданням головного державного виконавця Центрального відділу державної виконавчої служби Черкаського міського управління юстиції – Гук О.Г. про тимчасове обмеження у праві виїзду Коваля Олексія Вікторовича за межі України.
2. Прийняти апеляційну скаргу до розгляду апеляційним судом.

Відповідні докази, долучені мною до апеляційної скарги.

З повагою,
«___» ____________ 2013 року                       __________ О.В.Коваль

Примітка до клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарженн:

1. Суди поновлюють строки на апеляційне оскарження судових рішень. Проте перед знаходженням підстав - перегляньте реєстр судових рішень з даних підстав, де ухвали судві про поновлення строку на апеляційне оскарження (підстави) є просто смішними.

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ
Апелляционное обжалование

Copyright © 2010-2014 Бодашко О.О.
Будь-яке копіювання інформації допустимо тільки за умов зазначення джерела
www.pravo-porada.com.ua тел.: 093-660-42-38; 098-904-99-17