Banner - CTA V2

до Апеляційного суду Черкаської області
18015, м. Черкаси, вул. Гоголя, 316
Суд першої інстанції:    Соснівський районний суд м. Черкаси
18015, м. Черкаси, вул. Гоголя, 316
Особа, яка подає скаргу:    Коваль Олексій Вікторович
11.01.1983 р.н.
ІПН 1111111111
18000, м. Симфероміль, вул. Леніна, буд. 1, кв. 2
м.тел.: (093) 660-42-38.
Особи які беруть участь у справі:    Головний державний виконавець
Центрального відділу ДВС ЧМУЮ
Гук Оксана Григорівна
18000,  м. Черкаси, проспект Хіміків, буд. 50

Суд першої інстанції:
Справа № 123/12345/13ц
Провадження № №1/123/1234/13
Суддя:Кузьменко В.А.

Клопотання
про поновлення строку на апеляційне оскарження
ухвали Соснівського районного суду м. Черкаси від 20.10.2013 р.

20.10.2013 р. Соснівським районним судом м. Черкаси була постановлена ухвала, згідно з якою було задоволено подання головного державного виконавця Центрального відділу ДВС Черкаського міського управління юстиції Гук О. Г., про тимчасове обмеження у праві виїзду мене, Коваля Олексія Вікторовича, за межі України, посилаючись на те, що мною не було вчинено дій, спрямованих на виконання рішення суду, щодо сплати аліментів.
Враховуючи те, що я взагалі не знав про наявність вказаної ухвали суду а також те, що я фактично не проживаю за адресою яка вказана у всіх виконавчих документах (м. Черкаси, вул. Леніна, 1, кв. 2), вважаю що є всі підстави для поновлення мені строку на подання апеляційної скарги, оскільки строк на апеляційне оскарження був пропущений мною з поважних підстав, виходячи з наступного.

1. На сьогоднішній день, я фактично проживаю у м. Симферопіль, та саме з м. Симферопіль мною сплачуються аліменти на користь моєї колишньої дружини на підставі рішення суду (про що зазначено у поданій мною апеляційній скарзі).
2. Оскільки, відповідно до ч. 2 ст. 377-1 ЦПК України, подання державного виконавця розглядається судом негайно, без виклику чи повідомлення сторін та інших заінтересованих осіб, за участю державного виконавця, тому я фактично був позбавлений можливості довести суду, що мною було вжито усіх залежних від мене заходів щодо належного виконання зобов'язання зі сплати аліментів. Пропуску строку сприяли об’єктивні причини, які доведені мною в апеляційній скарзі.
3. Ухвала суду від 20.10.2013 р. надійшла на адресу моєї реєстрації (м. Черкаси, вул. Леніна, 1, кв. 2), де проживає моя сестра, яка і отримала дану ухвалу ще в першій половині листопада місяця 2013 р. Враховуючи те, що я з сестрою перебуваю в напружених стосунках, моя мати дізналась про дану ухвалу суду, та 09.12.2013 року зателефонувала мені та прочитала зміст оскаржуваної мною ухвали.
4. Дізнавшись 09.12.2013 р. про наявність даної ухвали, я й гадки не мав, що добросовісно виконуючи рішення суду – я взагалі колись можу бути протиправно позбавлений права на виїзд за кордон на підставі того що я нібито не сплачую аліментів.
5. Суд першої інстанції, винісши абсолютно незаконне рішення, поставив мене в умови коли строк на апеляційне оскарження пропущено, чим унеможливив подачу заяви про апеляційне оскарження в назначений строк! Тим більше у оскаржувана мною ухвала суду першої інстанції не направлялась на адресу мого фактичного проживання (у м. Симферопіль).
6. Про прийняття ухвали, так і про її зміст я дізнався лише 09.12.2013 р., і саме з цих підстав подати заяву про апеляційне оскарження вищевказаної ухвали не міг, оскільки про її існування навіть не здогадувався. Вказаною ухвалою суду не порушується абсолютно нічиїх прав – окрім моїх особистих.

Виходячи зі ст. 73 ЦПК України, що причини пропущення строків на апеляційне оскарження поважні у позивача суд має строки на апеляційне оскарження поновити.
Тому строки на апеляційне оскарження мають бути поновлені, оскільки взагалі відсутні будь-які документи які б свідчили про фактичне отримання мною оскаржуваної ухвали Соснівського районного суду м. Черкаси від 20.10.2013 р. по справі № 123/1234/13-ц.
Проте я вважаю, що дана ухвала була винесена на підставі неповного з’ясуванням та недоведеності всіх обставин, що мають істотне значення для справи, а також з порушенням норм матеріального та процесуального права.
На підставі викладеного та у відповідності до ст.ст.72, 73, 222 ЦПК України, -

Прошу:

1. Поновити строки на апеляційне оскарження ухвали Соснівського районного суду м. Черкаси від 20.10.2013 р. по справі за поданням головного державного виконавця Центрального відділу державної виконавчої служби Черкаського міського управління юстиції – Гук О.Г. про тимчасове обмеження у праві виїзду Коваля Олексія Вікторовича за межі України.
2. Прийняти апеляційну скаргу до розгляду апеляційним судом.

Відповідні докази, долучені мною до апеляційної скарги.

З повагою,
«___» ____________ 2013 року                       __________ О.В.Коваль

Примітка до клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарженн:

1. Суди поновлюють строки на апеляційне оскарження судових рішень. Проте перед знаходженням підстав - перегляньте реєстр судових рішень з даних підстав, де ухвали судві про поновлення строку на апеляційне оскарження (підстави) є просто смішними.

Banner - CTA V1

Back to top