Banner - CTA V2

до Придніпровського районного суду м. Черкаси

18015, м. Черкаси, вул. Гоголя, 316


Відповідач: Григорчук Іван Олександрович

18000, м. Черкаси, вул. Енгельса, 3

 

Позивач: Григорчук Олена Петрівна

18000, м. Черкаси,вул. Горького, 5, кв. 16

Заява

про перегляд рішення суду у зв'язку з нововиявленими обставинами

26 грудня 2008 року своїм рішенням Придніпровський районний суд м. Черкаси задовольнив позов Григорчук О.П. до мене про розподіл незавершеного будівництвом житлового будинку, визнав за нею право власності на 1/2 частину будинку № 3 по вул. Енгельса у м. Черкаси та виділивши їй приміщення першого поверху, у яких фактично мешкаю я. Ухвалою колегії суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Черкаської області від 23 квітня 2009 року рішення по суті залишено без змін, а ухвалою Верховного суду України мені відмовлено в задоволені касаційної скарги (Ухвала Верховного суду України мною до цього часу не отримана). Після закінчення розгляду цієї справи були виявлені обставини, які унеможливлюють виконання судового рішення (виявляється, що спірна будівля являється самочинним будівництвом, на яку немає не тільки належним чином оформленого проекту, але немає зовсім ніякого проекту), обставини, які свідчать про завідомо неправильний висновок експерта, фальшивість деяких документів, які привели до прийняття необґрунтованого та незаконного рішення.

Нововиявленими обставинами є наступне:

1. На запит мого адвоката інспекція Держархбудконтролю листом № 48 від 23.02.2010 р. повідомляє, що проектна документація на будинок № 3 по вулиці Енгельса у м. Черкаси не погоджувалась, дозвіл на виконання будівельних робіт не видавався. Погодженої належним чином проектної документації на цей будинок не існує. Таким, чином, порушена ст. 376 ЦК відповідно до якої особа, яка здійснює самочинне будівництво не набуває права власності на нього (п. 2 ст. 276 ЦК), а це означає, що немає підстав про розподіл майна, яке на момент його розподілу не є власністю сторін.

2. З листом № 48 від 23.02.2010 р. від інспекції Держархбудконтролю надійшов ново-узгоджений (17.04.02 р.) план розташування будівель на земельній ділянці домоволодіння № 3 по вул. Енгельса в м. Черкаси. Цей план узгоджений з управлінням державної пожежної охорони ГУ МВС України, санітарно-епідемічною службою та відділом архітектури м. Черкаси. У разі виконання рішення Придніпровського районного суду від 26.12.2008 р., в частині облаштування вхідного отвору та зовнішніх сходів в приміщені 1-8 буде порушений цей узгоджений план, відстань між будівлями № 3 і № 5 буде менше восьми метрів. При виконанні цієї частини рішення суду порушується ст. 5 Закону України «Про основи містобудування».
На підставні викладеного та керуючись ст. 59, 362-365 ЦПК,

Прошу:

1. Переглянути рішення Придніпровського районного суду м. Черкаси від 26 грудня 2008 р. у зв'язку з ново виявленими обставинами.

Додаток:

1. Копія листа № 48 від 23.02.10 інспекції Держархбудконтролю.

2. Копія плану розташування будівель на земельній ділянці № 3.

3. Копія державного акту про право власності на земельну ділянку.

4. Квитанція про сплату державного мита (25,50)

5. Квитанція про сплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи (120 грн)

6. Копії заяви у зв'язку з ново виявленими обставинами з додатками.

 

"___"_________________  2010р. Григорчук І.О.

 

Примітка до заяви про перегляд рішення суду у зв'язку з нововиявленими обставинами:

1. Результатом даної заяви, при наявності відповідних документів - буде перегляд рішення судом на Вашу користь.

 

 

 

Banner - CTA V1

Back to top