Banner - CTA V2

До Соснівського районного суду м. Черкаси

18016, м. Черкаси, вул. Гоголя, 316

С.Е. Токова
Позивач:                 Семенчук В.М.

18022, м. Черкаси, вул. Козацька , 25, кв. 7

Клопотання

про призначення судово-психологічної експертизи

В провадженні Соснівського районного суду м. Черкаси знаходиться цивільна справа за позивом Семенчук В.М. до Держави Україна в особі Державного казначейства України, третя особа – Прокуратура м. Черкаси, про відшкодування моральної шкоди, завданої незаконними діями органів дізнання, досудового слідства, прокуратури і суду.

З метою справедливого та повного розгляду даної справи прошу:

Призначити судово-психологічну експертизу в Черкаському науково-дослідному інституті судових експертиз.

Поставити експерту такі запитання:

1. Чи була ситуація, яка пов'язана із незаконним притягненням до кримінальної відповідальності та незаконним засудженням Семенчук В.М. психотравмуючою для нього?

2. Яка глибина та інтенсивність психотравмуючого впливу згідно зазначеної ситуації на особистість Семенчук В.М. 

3. Чи нанесено внаслідок незаконного притягнення до кримінальної відповідальності, незаконного засудження та відбування покарання на протязі більше, ніж 6 років, погіршення стану здоров'я та фізичного ( захворювання клінічно-виліковним туберкульозом легень, а пізніше – виразкою дванадцятиперсної кишки), так і психічного (зазнав сильних душевних травм, постійно був схильний до суїциду і у зв'язку з цим був встановлений діагноз антено-депресивний синдром, неодноразово встановлювалася ІІІ (третя) група інвалідності), накладення арешту на квартиру, де прописаний Семенчук В.М., неможливості у зв'язку з незаконними діями органів дізнання, досудового слідства, прокуратури і суду закінчити Професійно-технічне училище № 11 м. Черкаси та отримати професію,а, отже, і стабільний заробіток у майбутньому, моральна шкода з психологічної точки зору?

4. Який можливий розмір грошового відшкодування за завдану незаконними діями органів дізнання, досудового слідства, прокуратури і суду моральну школу із урахуванням психологічних коефіцієнтів?

"___"_________________  2010р. Семенчук В.М.

Banner - CTA V1

Back to top