Banner - CTA V2

Судді Соснівського районного суду м. Черкаси
18015 м. Черкаси, вул. Гоголя, 316
Бащенко С.М.

Справа № 2 – 123\09 про розірвання кредитної угоди

ЗАЯВА
про відновлення провадження

Приватне підприємство "Будмаш" повідомляє, що 21 квітня 2010 р. Апеляційним судом Черкаської області була прийнята ухвала у судовій справі № 22ц-134/2010 за апеляційною скаргою Грача Петра Миколайовича на рішення Придніпровського районного суду м. Черкаси від 01 лютого 2010 року по справі за позовом Грача Петра Миколайовича до КП "Агробуд", ПП "Будмаш", третя особа: Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» про визнання дій незаконними, визнання окремих умов договору недійсними, визнання договору чинним, зобов’язання відповідача виконати умови договору та тлумачення умов договору; зустрічним позовом КП "Агробуд" до Грача Петра Миколайовича, Фонду, третя особа Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» про розірвання договору на дольову участь у будівництві житла.

Вказаною ухвалою апеляційну скаргу Грача Петра Миколайовича відхилено, а рішення Придніпровського районного суду м. Черкаси від 01.02.2010 р. у даній справі залишено без змін.
На підставі ст. 204 ЦПК України просимо суд відновити провадження у справі за позовом ПП "Будмаш" до Грача Петра Миколайовича, третя особа КП "Агробуд" про розірвання кредитної угоди.

Додаток: Копія ухвали Апеляційного суду Черкаської області від 21.04.2010 р. по справі № 22ц-134/2010.

 

"___"____________ О.О.Бодашко (представник ПП "Будмаш")

 

Примітка до заяви про відновлення провадження: 

1. Під час судового засідання інша сторона клопоче перед судом про те, щоб зупинили розгляд справи в зв'язку із розглядом іншої справи між тими самими сторонами і суддя задовільняє таке клопотання. Вам слід пам'ятати, що як тільки вирішеться інша справа, та якщо вона вирішена на Вашу користь, негайно подавайте дану заяву до судді, який зупинив провадження у такий справі до вирішення пов'язаною із нею іншої справи.

Banner - CTA V1

Back to top