Banner - CTA V2

До Катеринопільського районного суду

Черкаської області

20500, смт. Катеринопіль, вул. Леніна, 43

Черкаської області, тел. 2-23-35

 

Позивач: Іваненко Іван Іванович,

с. Гончариха, вул. Карпатська, 7,

Катеринопільського району Черкаської області

 

Відповідач: Василенко Василь Васильович,

с. Гончариха, вул. Ватутіна, 2,

Катеринопільського району Черкаської області

 

ЗАЯВА

про перегляд заочного рішення

22 грудня 2009 року Катеринопільським районним судом Черкаської області було винесено заочне рішення про стягнення матеріальних збитків в сумі 16 079 грн. з мене, Іваненка Івана Івановича, на користь Василенка Василя Васильовича (далі за текстом Позивача).
Із таким рішенням не можу погодитись, оскільки обставини справи встановлені не у повному обсязі.

Відповідно до частини 1 статті 232 Цивільного процесуального кодексу України заочне рішення підлягає скасуванню, якщо судом буде встановлено, що відповідач не з'явився в судове засідання та не повідомив про причини неявки з поважних причин і докази, на які він посилається, мають істотне значення для правильного вирішення справи. Із даної норми випливають дві умови.

Перша – відповідач не з'явився в судове засідання та не повідомив про причини неявки з поважних причин. Щодо цієї умови пояснюю наступне. Судовою повісткою по цивільній справі № 2-379/09 (в додатках є копія) мене було повідомлено про те, що судове засідання відбудеться о 1000 4 грудня 2009 року. Проте, коли я прибув до суду, мене повідомили, що суд відбувся 2 грудня 2009 року. Це ж підтверджується і самим рішенням суду. Тому я, фактично, був позбавлений можливості бути присутнім в судовому засіданні та захищати свої права. Більше ніяких повідомлень із суду я не отримував.

Стосовно другої умови. В мене є наявний доказ, який має істотне значення для справи. А саме: власноручно написана розписка Позивача про те, що останньому була відшкодована мною вся матеріальна шкода, та Позивач не має до мене ніяких претензій. Дана розписка підтверджує факт передачі коштів Позивачу в день її підписання – 6 грудня 2008 року. У зв'язку із цим позовні вимоги Позивача є безпідставними. Така розписка була дана Позивачем із дотриманням вимог статті 545 Цивільного кодексу України.

Частиною 2 статті 228 Цивільного процесуального кодексу України передбачено, що заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії. Копію рішення я отримав 25 грудня 2009 року (на конверті вказана дата відправки листа – 22 грудня 2009 року).

На підставі вищенаведеного та у відповідності до статті 545 Цивільного кодексу України, статей 224-233 Цивільного процесуального кодексу України, -

ПРОШУ:

1. Скасувати заочне рішення і призначити справу до розгляду в загальному порядку.

Додатки:

1. Копія паспорту;

2. Копія ідентифікаційного коду;

3. Копія розписки;

4. Копія конверта;

5. Копія судової повістки;

6. Копія заочного рішення;

 

"__"________ 2009 року

 

Іваненко І.І.

Примітка до заяви про перегляд заочного рішення:

1. Мною було нахально використано промах суду щодо судової повістки. Не розумію, хто помилився і чи спеціально, але чоловіка засудили до того, як його викликали в суд. Заочне рішення було скасоване, в позові відмовлено повністю. Якби всі справи були такі легкі.

Banner - CTA V1

Back to top