Banner - CTA V2

 

до Драбівського районного суду Черкаської області
19800, Черкаська область, смт. Драбів, вул. Шевченка, 13

 

Позивач:                                             Король Наталія Миколаївна
02012, м. Київ, вул. Цвєтаєвої 6yд.12, кв. 41 
номер засобу зв 'язку: (093) 660-42-38
Представник Позивача:                             Бодашко Олександр Олександрович
18000, м. Черкаси, бул. Шевченка 207/405
номер засобу зв’язку: (093) 660-42-38
Відповідач:                                                Король Андрій Петрович 
55000, Миколаївська область,
м. Цюрюпинськ, проспект Космонавтів, 
2, кв. 11
номер засобу зв 'язку: (0123) 12-12-229

 

Суддя Фай В.Г.

 

Заява
про забезпечення позову

Мною, Король Наталією Миколаївною, заявлено позов до Короля Андрія Петровича про поділ спільного майна подружжя.
Нашим спільним сумісним майном із відповідачем є нерухоме майно - будинок, який розташований у селищі Шрамківка, Драбівського району, Черкаської області по вулиці Щорса № 11.
Зазначений будинок був придбаний за 20000 грн. (двадцять тисяч гривень) за договором купівлі-продажу житлового будинку спільно позивачем разом із відповідачем та оформлений відповідачем – 11.11.2008 р. Даний договір 11.11.2008 р. був посвідчений приватним нотаріусом Драбівського районного нотаріального округу Бірюком О.В. та зареєстровано в реєстрі за № 1111.
 Вважаю, що оскільки житловий будинок, що є спільною нашою сумісною власністю із відповідачем, без моєї згоди може бути відчужено на користь будь якій іншій особі, то існує досить висока ймовірність того факту, що відповідач може в будь-який момент здійснити відчуження спірного житлового будинку на користь інших осіб, що може значно утруднити або взагалі зробити неможливим виконання рішення суду, оскільки відповідачем на сьогоднішній день вже було здійснено відчуження нашого із ним спільного майна, а саме: автомобіль що був придбаний нами марки Mazda 6, № кузова VIN TMBDG41U78sdf23124 який було продано батькові відповідача без отримання моєї згоди.
 Підтвердженням факту продажу відповідачем вказаного автомобіля є Договір № 1234 від 09.09.2009 р., який знаходиться у матеріалах судової справи.
Забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
На підставі норм ст.ст. 151, 152 ЦПК України і з метою забезпечення позову та недопущення незаконного продажу житлового будинку разом із земельною ділянкою, на якій він розташований, а також враховуючи досить високу вартість спірного житлового будинку керуючись ст.ст. 27, 31, 151 ЦПК України,

прошу суд:

1. Вжити заходи забезпечення позову шляхом накладення арешту на житловий будинок та земельну ділянку, з належними до будинку надвірними будівлями (сарай, погріб, уборна, колодязь, огорожа) у відповідності до технічного паспорта на житловий будинок садибного типу по вулиці Щорса № 11 в селищі Шрамківка, Драбівського району Черкаської області, що виконаний Черкаським об’єднанням бюро технічної інвентаризації, інвентаризаційна справа № 1123, реєстровий № 12-1234.
2. До набрання чинності рішенням у справі заборонити будь-яким особам у будь-який спосіб вчиняти будь-які дії щодо житлового будинку та земельної ділянки, з належними до будинку надвірними будівлями (сарай, погріб, уборна, колодязь, огорожа) у відповідності до технічного паспорта на житловий будинок садибного типу по вулиці Щорса № 11 в селищі Шрамківка, Драбівського району Черкаської області, що виконаний Черкаським об’єднанням бюро технічної інвентаризації, інвентаризаційна справа № 1123, реєстровий № 12-1234.

 

« »____________ 2020р. Король Н.М.

З нашими реально виграними судовими справами (з відсканованими рішеннями суду), ви можете ознайомитись за посиланням: Виграні справи

Примітка до заяви про забезпечення позову:

1. Дана заява була подана, після закінчення одного із судових засідань. На наступне судове засідання, суддя був трохи обурений нашим вчинком, але прийняв ухвалу, якою наклав арешт на вказане майно. Пам'ятайте, що маючи майновий спір, більше того, коли протилежна сторона має на руках оригінали відповідних правовстановлюючих документів, намагайтесь завчасно (разом із подачею позовної заяви) надати суду дану заяву про забезпечення позову.

Banner - CTA V1

Back to top