Banner - CTA V2

до Київського апеляційного адміністративного суду
02093, м. Київ, вул. Поліська, 3-б

Лисиця Марія Іванівна
18015, м. Черкаси, вул. Пожежників 21 кв.35
тел.:(093) 660-42-38

Суддя – доповідач Ключкович В.Ю.
(справа № 2-а-1234/10)

ЗАЯВА

про надіслання судового рішення 

15 березня 2011р. у залі судового засідання Київського апеляційного адміністративного суду, відбувся розгляд апеляційної скарги Лисиці Марії Іванівни на ухвалу Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області від 12 березня 2010 року у справі за адміністративним позовом Лисиці Марії Іванівни до Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області, третя особа – Вовк Надія Петрівна про визнання протиправним рішення. 
Даною ухвалою місцевого суду мені було відмовлено у задоволенні клопотання про поновлення строку звернення до суду через необґрунтованість.
На судовому засіданні 15 березня 2011р. у задоволенні моєї апеляційної скарги Київським апеляційним адміністративним судом було відмовлено.
Після оголошення рішення, суддя Ключкович В.Ю. повідомив мене про те, що через п’ять днів я можу приїхати та отримати повний текст даного рішення.
 Враховуючи викладене та те, що за своїм станом здоров’я та непрацездатністю (я є непрацюючим пенсіонером), не маю грошових коштів та реальної можливості з’явитися до суду для отримання рішення, тому прошу Шановний Київський апеляційний адміністративний суд, надіслати на вказану вище мою адресу проживання екземпляр рішення Київського апеляційного адміністративного суду, яке було прийняте 15 березня 2011р. по справі № 2-а-1234/10 (суддя – доповідач Ключкович В.Ю.).

З повагою,

«___»_________________ 2011 р. М.І.Лисиця

 

Примітки до заяви про надіслання судового рішення:

1.  Дану заяву бажано відправляти на наступний день після того як суд прийняв рішення по Вашій справі.

2. Якщо Ви проживаєте за межами іншого населеного пункту, то в даному випадку, суд може надіслати Вам саме рішення. Зазвичай надсилає рішення ке вступило в закону силу.

3. Як показує практика, ті рішення які не вступили в закону силу суди не надсилають Стороні за такою заявою, при розмові посилаючись на брак марок та конвертів.

 

Banner - CTA V1

Back to top