Banner - CTA V2

Зразок клопотання в суд про зупинення провадження у справі

 

 

до Корсунь - Шевченківського районного суду
19400, м. Корсунь – Шевченківській, вул. Гагаріна, 59

 

Позивач:                                                     Вовк Сергій Іванович
 19400, м. Корсунь – Шевченківській, вул. Зайцева, 18

 


 Відповідач:                                                   Лисиця Марія Іванівна
 18000, м. Черкаси, вул. Тракторна 212 кв. 11

 

Третя особа:                        Корсунь – Шевченківська міська рада
19400, м. Корсунь – Шевченківській, вул. Шевченка, 42

 

У справі про розподіл земельної ділянки, що була колгоспною між співвласниками
та відшкодування витрат понесених на поліпшення технічного стану будинку

 


КЛОПОТАННЯ
про зупинення провадження у справі

 

12 грудня 2010р. я, Лисиця Марія Іванівна отримала від Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області повідомлення, в якому йдеться про те, що суд направляє справу (№ 2-а-1221/10) за адміністративним позовом Лисиця М.І. до Корсунь-Швченківської міської ради з участю третьої особи – Вовк С.І. про визнання протиправними рішення суб’єкта владних повноважень в окремій частині, для розгляду в судовій палаті Київського апеляційного адміністративного суду.
 В зазначеній адміністративній справі, мною оскаржуються рішення Корсунь-Шевченківської міської ради за № 123 від 12.09.1999 р. та № 11/4-23 від 14.10.2006 р. в яких йдеться про передання у приватну власність земельної ділянки Вовку С.І. розташованої по вул. Зайцева, 18 у м. Корсунь – Шевченківський та затвердження технічної документації на вказану земельну ділянку. Рішення що мною оскаржуються в порядку адміністративного судочинства, безпосередньо стосуються предмету спору у справі.


Рішення суду по даній справі буде залешити, від рішення Київського апеляційного адміністративного суду, яке буде стосуватися прав і обов’язків сторін по справі.

На підставі викладеного й у відповідності з п. 2 ч. 1 ст. 202, п. 2 ч. 1 ст. 203 ЦПК України

прошу:

Зупинити провадження у справі про розподіл земельної ділянки, що була колгоспною між співвласниками та відшкодування витрат понесених на поліпшення технічного стану будинку, до вирішення пов’язаної з нею справи № 2-а-1221/10.

 

«___»____________ 2010р. ____________(Лисиця М.І.)

 

 

 

Примітка до клопотання про зупинення провадження у справі:

 

1. Якщо суд знайде достатньо підстав для зупинення провадження у справі і Ви доведете необхідність такого зупинення подальшого розгляду справи - Вам пощастило. Як Ви здогадались дане клопотання також є технічною можливістю затягування справи та джерелом "подразнення" для іншої сторони судового процесу.

Banner - CTA V1

Back to top