Banner - CTA V2


Судді Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області

Позивач: Петрова Ніна Павлівна
місцепроживання:_______________

Відповідач 1: ПАТ Всеукраїнський Національний Банк
Філія № 2 Черкаської філії ВАТ «ВНБанк»
місцезнаходження:__________________

Відповідач 2: Залісська Тамара Петрівна
місцепроживання:
19700, Черкаська обл., Золотоніській р-н,
м. Золотоноша, вул. Гагаріна, 12, кв. 2


КЛОПОТАННЯ
про перенесення судового засідання


В провадженні Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області (суддя Таратін В.О.) розглядається цивільна справа за моїм позовом до ПАТ «Всеукраїнський Національний Банк», Залісської Т.П. про визнання недійсним договору та переведення прав та обов’язків.
Відповідно до ст. 520 ЦК України, боржник у зобов’язанні може бути замінений іншою особою (переведення боргу) лише за згодою кредитора, якщо інше не передбачено законом.
На сьогоднішній день відбувається переговорний процес із представниками Відповідача 1 щодо переведення моїх прав та обов’язків за Кредитним договором № О145/нск від 12.02.2007 р. на Відповідача 2.
12.04.2011р. мною також було відправлено рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення Відповідачу 1, щодо надання згоди на заміну боржника у виконанні зобов’язань за Кредитним договором № О145/нск від 12.02.2007 р. (копія заяви додається).
Тому враховуючи вищевикладене та на підставі ст. 27 ЦПК України, – прошу Шановний суд надати час та відкласти судове засідання по справі за моїм позовом до ПАТ «Всеукраїнський Національний Банк», Залісської Т.П.  про визнання недійсним договору та переведення прав та обов’язків на іншу дату.

 

Додаток: Копія заяви від 12.04.2011р. з квитанцією.

«____»______________2011р. Петрова Н.П.
Banner - CTA V1

Back to top