Banner - CTA V2

Зразок клопотання про витребування доказів через суд

Судді Корсунь - Шевченківського районного суду

Позивач: Стус Григорій Йосипович
18000, м. Черкаси, вул. Перемоги 23, кв. 32

 

Відповідач: Петренко Василь Тодосович
19400, м. Корсунь – Шевченківській, вул. Піонерська 19

 

Клопотання
про витребування доказів

У Вашому провадженні знаходиться цивільна справа за моїм позовом до Петренка Василя Тодосовича про усунення перешкод у користуванні власністю, зобов’язання вчинити дії, визначення порядку користування земельною ділянкою, стягнення коштів та відшкодування моральної шкоди.
Згідно ст. 57 ЦПК України доказами є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення сторін, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються на підставі пояснень сторін, третіх осіб, їхніх представників, допитаних як свідків, показань свідків, письмових доказів, речових доказів, зокрема звуко- і відеозаписів, висновків експертів. Стаття 58 ЦПК України встановлює, що належними є докази, які містять інформацію щодо предмета доказування.
В матеріалах справи № 2-12/2008 р. (Суддя Свитка С.Л.) знаходиться висновок судової будівельно-технічної експертизи № 12/Буд. Даний висновок стосується предмету розгляду судової справи № 2-123/11.
Для скорішого та об’єктивного вирішення справи, просимо витребувати даний висновок судової будівельно-технічної експертизи та долучити його до матеріалів даної справи (№ 2-123/11).

 

З повагою,


«_____»____________ 2011р.                       _____________Стус Г.Й.

Banner - CTA V1

Back to top