Banner - CTA V2

До Міністерства юстиції України
01001 м.Київ, вул. Городецького, 13

Особа, що подає заперечення:

Представник: ТОВ « _____»
Адреса для направлення кореспонденції:
01001, м. Київ, вул.. Велика Житомирська, ___
Номер телефону: ______

Майоров Василь Олександрович
01001, м. Київ, вул.. Велика Житомирська, 15Б

 Mayorov V1 1 ua

Заперечення на скаргу

ТОВ «___» отримало скаргу ___ (перенаправлену Міністерством юстиції України) на реєстраційну дію №___ вчинену 14.12.2016р. державним реєстратором КП «Бюро держаної реєстрації» Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво – Святошинського району Київської області відносно внесення змін до статуту в розрізі зміни кількості учасників товариства та зміни розміру часток учасників в статутному капіталі.
___в своїй скарзі зазначає, що він був вилучений вказаною реєстраційною дією з реєстру юридичних осіб як учасник ТОВ «___» та просить вказану реєстраційну дію скасувати.
Потрібно зазначити, що вказана скарга є необґрунтованою та такою, що не підлягає задоволенню, пояснення відносно чого полягають в наступному:

Для виключення фізичної особи ___з реєстру учасників ТОВ «___» були законні підстави, а саме вказана особа продала свою частку іншому учаснику товариства: ___. Відповідний договір знаходиться в реєстраційній справі.

Що стосується доводу скаржника відносно того, що прокол підписаний головою та секретарем, а тому є незаконним, то потрібно зазначити, що закон дозволяє підписувати протокол лише головою та секретарем: відповідно до ч. 1 ст. 15 ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, громадських формувань» Рішення уповноваженого органу управління юридичної особи, що подається для __________.

Додатково потрібно зазначити, що скарга підлягає залишенню без задоволення виходячи з того, що скарга оформлена без дотримання вимог ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, громадських формувань», а саме в ній не зазначені відомості про наявність чи відсутність судового спору з порушеного у скарзі питання, що може мати наслідком скасування оскаржуваного рішення, повідомлення або реєстраційної дії державного реєстратора та/або внесення відомостей до Єдиного державного реєстру;
Відповідно до ч. 8 ст. 34 ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, громадських формувань» Міністерство юстиції України та його територіальні органи відмовляють у задоволенні скарги, якщо скарга оформлена без дотримання вимог, визначених частиною п’ятою цієї статті;

На підставі викладеного вищезазначеного,
ПРОШУ:
1. Відмовити в задоволенні скарги ___на реєстраційну дію №___ вчинену 14.12.2016р. державним реєстратором КП «Бюро держаної реєстрації» Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво – Святошинського району Київської області відносно внесення змін до статуту в розрізі зміни кількості учасників товариства та зміни розміру часток учасників в статутному капіталі.

 

___________ _________________ 15.03.2020р.

 

 

Banner - CTA V1

Back to top