Banner - CTA V2

 

 

 

До апеляційного суду м. Києва через
Оболонський районний суд м. Києва
04212, м. Київ, вул.. Тимошенка, 2-Є

Відповідач (Скаржник): ___________

Представник : Майоров Василь Олександрович

 

Клопотання
про поновлення строку на апеляційне оскарження
заочного рішення

12 травня 2020 року Оболонський районний суд м. Києва ухвалив заочне рішення по справі № ____ за позовом ПАТ «Ерсте Банк» (що є правонаступником відносно прав і зобов’язань АКБ «Престиж», а також ВАТ «Ерсте Банк») до ___ про стягнення заборгованості за кредитним договором, який було задоволено.

Не погодившись з цим рішенням, керуючись ст..228 ЦПКУ, де зазначається, що заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, Скаржник відправив до суду заяву про перегляд заочного рішення.
03 серпня 2020 р. Оболонський районний суд м. Києва розглянув заяву Скаржника про перегляд заочного рішення та виніс ухвалу, якою вищеназвану заяву залишив без задоволення.

Керуючись п. 4 ст. 231 ЦПКУ, де зазначається, що у разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене в загальному порядку, встановленому цим Кодексом. У цьому разі строк, протягом якого розглядалася заява, не включається до строку на апеляційне оскарження рішення,

Прошу:
1. Поновити строк на апеляційне оскарження заочного рішення по справі ___.

 

Представник
за довіреністю ____________ Майоров В.О. 

 

Banner - CTA V1

Back to top