Banner - CTA V2

 

 

 ВИЩА РАДА ПРАВОСУДДЯ

вул. Студентська, буд. 12-а, м. Київ, 04050

 

Скаржник:

ПІП

місце реєстрації:

03039, м. Київ, _______

засоби зв’язку: (000) 000-00-00

 

СКАРГА

щодо дисциплінарного проступку судді Вишгородського районного суду

Київської області Рудюк О.Д.

 

Інформація про суддю:

суддя Вишгородського районного суду Київської області _______.

Судова справа: кримінальна справа №_______

Судове рішення: Ухвала від 13 червня 2017 року про проведення огляду

Статус скаржника: володілець майна

 

Обґрунтування дисциплінарного проступку судді Вишгородського районного суду Київської області _______

13 червня 2017 року за клопотанням слідчого Вишгородського відділу поліції ГУ НП України в Київській області, _______  Вишгородським районним судом Київської області, головуючий суддя _______постановлено Ухвалу про проведення огляду промислового майданчика, який розташований за адресою: _______ Зазначене промислове приміщення перебуває у володінні ТОВ «_______».

Згідно п. 2 ст. 237 України, огляд житла чи іншого володіння особи здійснюється згідно з правилами цього Кодексу, передбаченими для обшуку житла чи іншого володіння особи.

Відповідно до п. 3 ст. 234 КПК України, у разі необхідності провести обшук слідчий за погодженням з прокурором або прокурор звертається до слідчого судді з відповідним клопотанням, яке повинно містити відомості про:

1) найменування кримінального провадження та його реєстраційний номер;

2) короткий виклад обставин кримінального правопорушення, у зв’язку з розслідуванням якого подається клопотання;

3) правову кваліфікацію кримінального правопорушення з зазначенням статті (частини статті) закону України про кримінальну відповідальність;

4) підстави для обшуку;

5) житло чи інше володіння особи або частину житла чи іншого володіння особи, де планується проведення обшуку;

6) особу, якій належить житло чи інше володіння, та особу, у фактичному володінні якої воно знаходиться;

7) речі, документи або осіб, яких планується відшукати.

До клопотання також мають бути додані оригінали або копії документів та інших матеріалів, якими прокурор, слідчий обґрунтовує доводи клопотання, а також витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо кримінального провадження, в рамках якого подається клопотання.

Пунктом 4, 5, 6 ч. 2 ст. 235 КПК України передбачено, що ухвала слідчого судді про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння особи повинна відповідати загальним вимогам до судових рішень, передбачених цим Кодексом, а також містити відомості про житло чи інше володіння особи, які мають бути піддані обшуку; особу, якій належить житло чи інше володіння, та особу, у фактичному володінні якої воно знаходиться, речі, документи, для виявлення яких проводиться обшук.

15 червня 2017 року, слідчим Вишгородського відділу поліції ГУ НП України в Київській області, _______під час проведення огляду промислового майданчика було вилучено майно, яке знаходились в приміщенні підприємства ТОВ «_______», яке не має відношення до кримінального провадження, чим зупинено діяльність підприємства.

15.07.2017 слідчий _______з групою невідомих осіб  в кількості 20 чоловік, які не є працівниками правоохоронних органів,  не маючи законних підстав,  пройшли в приміщення за адресою: Київська область, м. Вишгород, _______, не показуючи ані документів, ані інших підстав для проведення обшуку з ціллю рейдерського вилучення майна, яке належить ТОВ «_______». Вказана група невідомих осіб виконували вказівки слідчого та погрожували працівникам підприємства  відкрито з реальними погрозами почали виносити майно підприємства. Характерно, що невідомі особи виносили обладнання підприємства без складання протоколу, при цьому невідомі особи застосовували до директора _______  та інших працівників підприємства фізичну силу, яка полягала  в утриманні мене на певний проміжок часу. Вказані погрози сприймались реально.

Суддею _______проігноровано, що клопотання слідчого не відповідає вимогам законодавства. У клопотанні не зазначено правову кваліфікацію кримінального правопорушення з зазначенням статті (частини статті ) закону України про кримінальну відповідальність; підстави для огляду; речі, документи або осіб, для виявлення яких проводиться обшук.

Слідчим не надано доказів на підтвердження обгронтування клопотання про проведення огляду та необхідність проникнення до приміщення, що перебуває у володінні ТОВ «_______».

Наразі проти слідчого Вишгородського відділу поліції ГУ НП України в Київській області, _______подана заява про вчинення кримінального правопорушення.

В Ухвалі від 13 червня 2017 року не зазначено посада та прізвище особи, яка має право входити до приміщення ТОВ «_______», чим надала право невстановленим особам, маючи на руках зазначену Ухвалу, заходити до приміщення ТОВ «_______» та відкрито виносите майно, що належить підприємству.

Так, постановивши Ухвалу від 13 червня 2017 року щодо огляду промислового майданчика, який розташований за адресою: Київська область, м. Вишгород, _______суддя Вишгородського районного суду Київської області _______умисно порушив норми процесуального права під час здійснення правосуддя, що призвело до  порушення прав  ТОВ «_______» (вилучено майно) та зупинення діяльності підприємства.

Суддя _______протиправно надала дозвіл на проникнення до приміщення ТОВ «_______», чим порушила права підприємства на недоторканість та надала можливість Слідчому _______. чините рейдерське захоплення ТОВ «_______».

Неналежно виконуючи свої службові обов’язки, постановляючи Ухвалу про надання огляду, що не відповідає вимогам чинного законодавства України, порушуючи права на особисту недоторканість ТОВ «_______», суддя _______ відкрито підтримує рейдерське захоплення ТОВ «_______».

В цей складний для Країни час, коли авторитет судової системи втрачений, одні Судді з честю виконують взяті на себе обов’язки, намагаючись повернути довіру громадян та повагу до судової системи, суддя _______порушуючи чинне законодавство України, права громадян та організацій проявляє зневагу не тільки до громадян та організацій, але й до своїх колег, для яких ВИСОКЕ ЗВАННЯ «СУДДЯ» не просте слово.

Враховуючи зазначене, керуючись статтями 19, 59 Конституції України, Законом України "Про судоустрій і статус суддів", Законом України «Про звернення громадян»,-

 

ПРОШУ:

  1. Притягнути суддю Вишгородського районного суду Київської області _______до

дисциплінарної відповідальності.

Додатки:

  1. Копія Ухвали від 13 червня 2017 року

Усі зазначені мною відомості та подані матеріали є правдивими. Я обізнаний із тим, що у разі поширення неправдивої інформації мене може бути притягнуто до встановленої законом відповідальності      

                                                   

                                           _____________   _______        ____ червня  2017 року

Banner - CTA V1

Back to top