АДВОКАТ (лат. Advocatus, від advoco - запрошую) – особа з вищою юридичною освітою, який надає професійну правову допомогу фізичним та юридичним особам , в тому числі захист обвинуваченого, представництво потерпілого в кримінальному процесі. Виключно адвокат має право брати участь в кримінальному процесі.

 

 

Я вітаю Вас в своєму онлайн-кабінеті. Давайте знайомитися. Я адвокат, к.ю.н., управляючий партнер Юридичної фірми «МК Partners» - Майоров Василь Олександрович. З 2008 року клієнти довіряють мені захист своїх правових інтересів в різних категоріях справ: кримінальних, цивільних, сімейних, житлових, спадкових, господарських. Юридичні послуги та консультації надаю на території Києва, Київської області (Буча, Ірпінь, Гостомель та Коцюбинське). Також наша юридична фірма представляє клієнтів по всій Україні.

Кому я надаю послуги адвоката (Київ, Буча, Ірпінь)?

Мої клієнти - це громадяни та представники бізнесу м. Київа, в тому числі Бучі та Ірпіні, які потребують юридичної допомоги, починаючи від роз'яснення складних юридичних ситуаційі закінчуючи складанням необхідних документів, а також представництва в суді, в тому числі по кредитним правовідносинам
Чому клієнти довіряють мені?
Багаторічний досвід роботи нашої команди юристів дозволяє нам надавати юридичні послуги по м. Києву та Бучі кваліфіковано і професійно, враховуючи всі нюанси тих чи інших юридичних відносин. А ведення справ на території різних областей нашої країни, в тому числі Київ, Буча, Ірпінь та досвід наших партнерів, дає можливість прогнозувати результат тієї чи іншої справи і давати об'єктивну оцінку ситуації по справі.

Які юридичні переваги отримують мої клієнти при наданні юридичних консультацій (Київ, Ірпінь, Буча)?

1.Перш за все, вони отримують чіткі і зрозумілі відповіді на свої питання і грамотно складені документи. Я відстежую всі зміни в законодавстві, аналізую юридичну практику і тому надаю клієнтам тільки актуальну інформацію.
2. Мої клієнти економлять свій час. Їм не доводиться самостійно звертатися в ті чи інші інстанції, годинами стояти в чергах і неодноразово доносити різні папери або виправляти їх.
3.Вони захищені від правових помилок. Наші юристи аналізують позицію клієнта в кожній конкретній ситуації, чітко позначаю його права і обов'язки, допомагають оцінити можливі ризики і уникнути їх.
4.Вони отримують допомогу адвоката завжди, коли вона необхідна.
5. Кожний клієнт спілкується безпосередньо зі мною, або з нашим партнером в залежності від спеціалізації. А значить, йому не доводиться спілкуватися з секретарями і помічниками, чекаючи вирішення свого питання. Він відразу спілкується з фахівцем і отримує відповіді.

Якщо Ви потребуєте допомоги досвідченого юриста і адвоката в Києві, Бучі або Ірпіні, Ви звернулися за адресою.

Mayorov V1

Back to top