Коли банк робить виконавчий напис нотаріуса, потім відкриває виконавче провадження, а виконавець готує іпотечну нерухомість на публічні торги, позичальник може оскаржити виконавчий напис в суді та оперативно зупинити виконавче провадження та публічні торги!

Процедура наступна:

Банк на підставі виконавчого напису нотаріуса відкриває виконавче провадження на проятзі 5 днів. Як правило, приватний виконавець надсилає постанову про відкриття виконавчого провадження та призначає оцінку предмету іпотеки. Після оцінки, виконавець передає на публічні торги.

Як позичальник може нівелювати такі дії банку та державного виконавця:

1. Після отримання оцінки подати заяву про рецензування оцінки;

2. Після посторної оцінки подати в суд про скасування оцінки на підставах: оцінка проводилась без відвідування іпотеки, оцінка занижена або завищена, оцінка проводилась з порушеннями);

3. Подати в суд позов про скасування напису нотаріуса;

4. Подати в суд заяву про зупинення стягнення за виконавчим провадженням (зразок заяви долучається).

В наступній статті про виконавчі написи нотаріусів, ми розповімо про те, як через суд витребувати документи які подав банк нотарісу та на що звернути увагу!

Зразок заяви про зупинення торгів при оскарження виконавчого напису нотаріуса

 

кредитный адвокатДо ___________ районного суду м. Києва

Адреса: 01601, м. Київ, вул. __________

Позивач: ___________________

Адреса: 01001, м. Київ, _________________

Номер телефону: _____________________

Відповідач: ПАТ Комерційний Банк «_____________»

Адреса: 01001, м. Київ, вул. _____________

Номери засобів зв’язку: _____________

Третя особа без самостійних вимог:

Приватний нотаріус Київського міського

нотаріального округу

____________________

Адреса: 01001, м. Київ, вул. ____________________

Номер телефону: (044) _____________________

 

Заява

про забезпечення позову

 

До суду подається позовна заява про визнання виконавчого напису від 16.04.2018р. зареєстрованого в реєстрі за № 2345 таким, який не підлягає виконанню.

Цим виконавчим написом було стягнено заборгованість за кредитним договором, який як зазначає відповідач був укладений між Позивачем та Відповідачем.

 Відповідно до ст. 149 ЦПКУ Суд за заявою учасника справи має право вжити передбачених статтею 150 цього Кодексу заходів забезпечення позову. Забезпечення позову допускається як до пред’явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи.

 На виконання вимог законодавства, позов забезпечується: зупиненням стягнення на підставі виконавчого документа, який оскаржується боржником у судовому порядку.

Отже в даному випадку існує гостра необхідність у забезпеченні позову шляхом зупинення стягнення на підставі виконавчого документу, який оскаржується в судовому порядку оскільки якщо це не зробити, то в подальшому на майно позивача, на яке накладено арешт, буде звертатися стягнення внаслідок відкритого виконавчого провадження за цим незаконним виконавчим документом і як наслідок буде реалізовано органами ДВС з електронних торгів. Документи, які підтверджують факт виконання оскаржуваного виконавчого документу, додаються.

Складнощі в поновленні прав Позивача, якщо не вжити заходи забезпечення позову, полягають в наступному: якщо майно буде реалізовано з електронних торгів, буде дуже складно повертати це майно назад, оскільки потрібно буде ініціювати для цього судові процеси і це значні витрати часу, грошових коштів, здоров’я.

  

     Відповідно до вищезазначеного,

ПРОШУ:

  1. 1. Забезпечити позов шляхом зупинення стягнення на підставі виконавчого напису нотаріуса вчиненого 16.04.2018 року приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу ____________ і зареєстрованого в реєстрі за № ___ про стягнення з __________ (РНОКПП: ________) заборгованості за кредитним договором №___________ від 18.05.2007р.

Додатки:

ПІП                 _________________                                «__»_________2018р.

 

Надаємо юридичну консультацію з приводу визнання виконавчого напису таким, який не підлягає виконанню Київ, Україна!

Mayorov V1 1 ua

Banner - CTA V1

Back to top