Banner - CTA V2
IMG 6884Процедура зняття особи з  реєстрації місця проживання досить складна. Якщо у вашій квартирі (будинку) прописані особи, які не проживають та не беруть участі у спільному побуті, а Вам це завдає збитків, у нас є вирішення проблеми.
На даний час зняття з реєстрації місця проживання фізичної особи, здійснюється за її згодою, проте для «зручності», далеко не всі поспішають змінювати реєстрацію місця проживання. В результаті у квартирі (будинку) зареєстровані особи, завдають Вам перешкоди у здійсненні та повноцінній реалізації свого права власності на житло.
Як йдеться в  статті 41 Конституції України «...кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності.... Право приватної власності є непорушним».

Для того, щоб визнати особу, що втратила право користування житловим приміщенням, яка не бажає самостійно змінити місце реєстрації, Вам необхідно зібрати пакет документів, а саме:

  1. Позовна заява
  2. Копію паспорта;
  3. Довідка із відповідного комунального підприємства, форми No3
  4. Документ, що засвідчує право власності на житло
  5. Копія технічного паспорту на житло
  6. Сплатити судовий збір
Відповідно до статті 1 Закону України «Про сплату судового збору» Судовий збір – збір, що справляється на всій території України за подання заяв, скарг до суду, за видачу судами документів, а також у разі ухвалення окремих судових рішень, передбачених цим Законом. Судовий збір включається до складу судових витрат.
З відповідними документами, ви можете звернутися до суду, для вирішення вашої проблеми навіть без присутності цієї  особи.
 
На підставі судового рішення, яке набрало законної сили, ви звертаєтесь до відділу з питань реєстрації місця проживання/перебування  фізичних осіб районної чи міської державної адміністрації вашого міста, для того, щоб здійснити зняття з місця реєстрації фізичної особи.
Якщо у Вас немає часу цим займатись, Ви можете доручити це питання фахівцям нашої компанії, які неодноразово займалися даним питанням та знають як вирішити Вашу проблему. Зателефонувавши або приїхавши до нас в офісі, Ви можете дізнатись  детальну інформацію, яка знадобиться для даної справи.

Зняття з місця реєстрації без військкомату

Процедура зняття особи з місця реєстрації проживання досить складна, особливо для чоловіків. На даний час в нашій країні склалася складна політична ситуація, і для того щоб змінити реєстрацію місця проживання, Вам необхідно здійснити зняття з військового обліку при зміні місця проживання. Для того, щоб оминути цей процес, наша компанія найшла вихід з ситуації. Ми можемо Вам допомогти у даній ситуації, вирішуючи це питання через суд.
Представники нашої компанії все зроблять за вас і вашої участі не потрібно.
Для того, щоб змінити місце реєстрації проживання в якому ви не проживаєте без поважних причин понад рік, в зв’язку з різними причинами, власник житлового приміщення може подати на Вас в суд, про те що Ви втратили право користування житловим приміщенням. Адже відповідно до статті 391 Цивільного Кодексу України власник майна має право вимагати усунення перешкод у здійсненні ним права користування та розпоряджанням своїм майном.
Згідно частини другої статті 405 Цивільного Кодексу України, член сім’ї власника житла втрачає право користування цим житлом, у разі його відсутності без поважних причин понад один рік, якщо інше не встановлено договором чи законом.

Для того, щоб звернутися власнику житлового приміщення до суду, необхідно професійно складена позовна заява, відповідні документи,сплата судового збору та докази про відсутність особи за місцем реєстрації більше встановленого строку. Такими доказами можуть бути: 1)пояснення свідків; 2) акт про відсутність члена сім’ї з Жеку; 3) особисті поштові повідомлення; 4) інші письмові документи, тощо.

Як вбачається з даного випадку, якщо особа, до якої подається позовна заява про втрату користування житловим приміщенням не має заперечень  щодо позовних вимог,- свідків чи інших доказів не потрібно.
На підставі судового рішення, яке набрало законної сили, про позбавлення фізичної особи права власності на житлове приміщення або права користування, виселення, особа може бути знята з місця реєстрації проживання.
Також слід врахувати факт, що позови до фізичної особи пред’являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.
Приклад розгляду даної справи розглядалась за участі наших юристів.
Тож, якщо ви потребуєте нашої допомоги або знаходитесь в іншому місці і часу на вирішення цього питання у вас немає, команда нашої компанії вирішить вашу справу.
Якщо у Вас є запитання, щодо детальної інформації, консультації з питань збору документації, ви можете звернутись до нас зателефонувавши за номером телефону.... Або приїхавши в офіс
Ви можете звернутись до наших адвокатів, які спеціалізуються в житловому праві за телефоном 073-073-60-60
выписка1
выписка2
выписка3
Banner - CTA V1

Back to top