Виходячи з досвіду ведення кредитних справ (в нашому провадженні знаходяться приблизно 150 справ, з такими банками як: «Надра», «Ощадбанк», «Мегабанк», «Укрсоцбанк», «ОТП банк», «Альфа-банк», ВАТ «Універсал банк», «Приватбанк», «АВАЛЬ», «Агріколь», банки в ліквідації, а ТАКОЖ КОЛЛЕКТОРИ, які купили кредит, а якщо рахувати по 2 судових засідань на тиждень з 2007 року – всього більше 500 проведених засідань) наші адвокати по кредитам пропонують наступні РЕАЛЬНІ схеми вирішення кредитних відносин у 2019-2020 роках:

Mayorov V1

1. Судова практика вже майже рік вважає, що після ВИМОГИ (претензія) або рішення суду, Банк не має право нараховувати проценти та неустойку. В цьому випадку доцільно подати позов про припинення кредитного договору на майбутне, щоб зафіксувати суму кредиту.

 

2. Для скасування виконавчого напису, пропишить в позові: невідповідність суми кредиту, позовну давність, неможливість нарахування процентів та неустойку, простий письмовий договір, наявність рішення суду. Обов'язково, при подачі позову, зупиніть виконавче провадження – це реально.

 

3. Якщо ви скасуєте виконавчий напис, ви скасуєте виконавче провадження та виконавчий збір та/або винагороду приватного виконавця.

 

4. Якщо у банка ви купите кредит через факторинг, вам не потрібно оплачувати податок на прощенний кредит та ви зможете скасувати виконавчий збір (поєднання боржника та кредитора в одній особі, що веде до припинення зобов'язання та відміни виконавчого листа).

 

5. Щоб банк або колектори не змогли оформити ипотеку у власність (баланс) по ст. 37 ЗУ «Про іпотеку» необхідно тримати реестр «відкритим» – кожні десять днів подавати спеціальну заву у ЦНАП. В цьому випадку нотаріус не зможе зайти в реєстр, а якщо це станеться, то можливо відмінити таку реєстраціє через Мінюст.

 

6. Банкрутство фізичних осіб дозволить списати всі борги та зберегти іпотеку (єдине житло). Якщо у боржника є майно, його необхідно реалізувати своїм особам за спеціальною процедурою (НЕ купівля-продаж або дарування).

 

7. Продавати кредит фізичним особам (колекторам) заборонено – необхідно правильно використати цей момент.

 

8. Якщо банк подав в суд, ЗАВЖДИ подайте заяву про застосування позовної давності в письмовому вигляди. Є позовна давність на всю заборгованість, а є окремо на кожний місячний платіж. Пам’ятайте, якщо ви пишете листа банку – ви перериваєте позовну давність.

 

9. Якщо ви намагаєтесь домовитись з банком, не потрібно взнавати ситуацію через декількох посередників, оскільки в цьому випадку, про ваш кредит будуть знати всі в банку, а це може нашкодити ситуації.

 

10. Перевіряйте наявність судів - https://court.gov.ua/fair/. Перевіряте відкриття виконавчого провадження - https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors. Перевіряйте продаж вашого кредиту (ФГВФО) - https://prozorro.sale

11. Наш сайт з нашою практикою, виграними справами та порадами, а також дізнаєтесь про особливості закриття кредитів з різними банками. аш сайт з нашою практикою, виграними справами та порадами, а також дізнаєтесь про особливості закриття кредитів з різними банками. 

Banner - CTA V1

Back to top