На кредитному ринку України ПриватБанк займає значне становище, і не дивно, у нього дуже розвинена мережа банківських терміналів і банкоматів. Практично на кожному розі знаходиться термінал або банкомат ПриватБанку, що значно спрощує розрахунки між фізичними особами та приваблює безліч клієнтів.
 
В цій статті ви дізнаєтесь як виграти суд з ПАТ «Приватбанк», а саме:

  1. Як зменшити заборгованість до розміру тіла кредиту?
  2. Як списати проценти та штрафи по банківській карті Приватбанку?
  3. Як застосувати строк позовної давності по заборгованості перед Приватбанком?
  4. Як списати 80 процентів від заборгованості без звернення до суду?
  5. Останню судову практику в спорах з Приватбанком!
  6. Які помилки допускає Приватбанк та як їх використовувати в суді?

 
Як зменшити заборгованість до розміру тіла кредиту?

 
В залежності від змісту позову Приватбанку, необхідно подати до суду відзив та викласти судову практику, яка полягає в том, що позичальник не підписував правила кредитування, а від так, Приватбанк не має право нараховувати проценти та неустойки по кредиту. Є практика 2019 року Великої Палати Верховного суду, яка підтримала позичальників в судових справах проти Приватбанку. Процедура наступна: Приватбанк подає в суд - позичальник подає відзив (заперечення) – Приватбанк подає заперечення на відзив (зі своєю практикою) – позичальник подає додаткові пояснення – суд виносить рішення.
  

Як списати проценти та штрафи по банківській карті Приватбанку?

 
Списання процентів та неустойки проходить по аналогічній процедурі, використовуючи строк позовної давності та подвійне нарахування штрафу та неустойки. Головна стратегія захисту – це одностороння зміна правил кредитування Приватбанку.

 
Як застосувати строк позовної давності по заборгованості перед Приватбанком?

 
Зверніть увагу, що правила кредитування фактично виникли у 2008 році, а на сайті Приватбанк виставив Правила кредитування в редакції 2012 році. Крім того, за цей період строк позовної давності змінився з 3 років до 50 років. Судова практика пішла таким чином, що якщо позичальник не підписував Правила кредитування, то відповідно банк не мав право збільшувати строк позовної давності.

 

Як списати 80 процентів від заборгованості без звернення до суду?

 

Для того, щоб списати кредитну заборгованість в позасудовому порядку, необхідно направити відповідно заявку в центр реструктуризації Приватбанку, розписати судову практику. Піти у відділення Приватбанку для реструктуризації результату не дасть, оскільки таку заяву розглядають в індивідуальному порядку у головному офісі банку. Як правило списують до 90 відсотків від заборгованості плюс судові витрати Приватбанку.
 
Останню судову практику в спорах з Приватбанком читайте в нашій статті!

PRIVAT 

Які помилки допускає Приватбанк та як їх застосувати в суді?

 

Якщо Приватбанк подав в суд, як правило, допускає такі помилки:

  • Робить розрахунок за весь період кредитної заборгованості;
  • В позові пише про правила кредитування 2008 року, а на сайті доступні Правила кредитування в редакції 2012 році;
  • Подає не Правила кредитування в редакції 2008 році, а лише наказ про їх затвердження;
  • Нараховує подвійну неустойку (штраф та пеню);
  • Не нараховує проценти по кредиту, тим самим підтверджує судову практику;
  • Подає судову практику, як не відповідає фактичним обставинам справи, або застаріла

 
Банк намагається кожного клієнта практично без згоди і без підписання додаткових документів, встановити кредитний ліміт на картковий рахунок. Причому користуючись кредитними грошима, клієнт часто не розуміє, розмір відсотків який зніме банк за користування кредитними коштами. Доступність кредитних коштів призводить до виникнення безлічі судових суперечок, оскільки користуючись кредитними коштами, клієнт розраховує на сплату одних відсотків, а банк, крім незрозумілого розміру відсотків, налічує клієнту додаткові комісії. Незрозумілі ситуації постійно виникають тому, що всі умови кредитного договору, в тому числі розмір відсотків, комісій, штрафів та пені зафіксовані в «Умовах та правилах надання банківських послуг», які знаходяться на сайті банку, і постійно змінюються банком в односторонньому порядку.
 
Підписуючи заявку на відкриття карткового рахунку, вас не ознайомлять з умовами і правилами надання банківських послуг. Щоб реально розуміти умови користування кредитними коштами, необхідно фактично кожен день заходити на сайт ПриватБанку і постійно перечитувати умови користування, оскільки вони можуть в односторонньому порядку змінюватися щодня. Сьогодні ви оформили кредит під 12% річних, а завтра банк встановив відсоткову ставку в розмірі 50% річних, і вам доведеться платити такий відсоток, або строк позовної давності становив 3 роки, а банк самостійно збільшив його до 50 років.
 
Згідно із законом, якщо ви не згодні з розміром відсотків, встановлених банком, то повинні повернути отриманий кредит назад. Зі зрозумілих причин, клієнти не будуть постійно заходити на сайт банку і перевіряти розмір процентної ставки і комісій, і не зможуть за день повернути повністю весь кредит в разі незгоди з новою процентною ставкою, кредит і береться, щоб повертати частинами. Цим користується ПриватБанк, схема публічного договору, розміщеного на сайті, дуже вигідна банку, і ставить позичальників в нерівні умови. Сенс публічного договору полягає в рівність умов для бажаючих отримати кредит. Договір між сторонами укладається шляхом приєднання особи до умов кредитного договору. Така схема укладення договору, дає боржникам ПриватБанку ряд переваг, і збільшує шанси на перемогу, якщо ПриватБанк подав до суду по кредитній карті.

 

Як виграти суд з ПриватБанком і що робити, якщо ПриватБанк подав до суду:

 

Стратегія боротьби дуже проста. Для перемоги в суді, потрібно використовувати слабкі сторони договору. А слабкою стороною в даному випадку є те, що договір і умови знаходяться в мережі інтернет, а клієнти банку в паперовому вигляді його фізично не підписують. При оформленні кредитної карти клієнт підписує розписку про ознайомлення з умовами і правилами надання банківських послуг, розміщених на внутрішньому сайті банку, але довести які умови були розміщені на сайті в момент отримання кредиту - практично нереально. Тому що умови банківських послуг (умови договору) розміщені в мережі інтернет, а не в паперовому вигляді, і клієнти під умовами підпис фізично не можуть поставити, надалі банк в суді не доведе під який відсоток видавався кредит, його термін, і яка комісія за обслуговування кредиту була передбачена правилами. Погодьтеся, як в суді посилатися на сторінку в інтернеті, як на доказ, текст якої ти можеш змінити або відредагувати в будь-який момент. Такі доводи судом до уваги часто не приймаються, розмір відсотків, термін кредиту і інші істотні умови залишаються нічим не обґрунтовані, що дозволяє виграти суд з ПриватБанком. Істотні умови кредиту нічим не встановлені, і в суді можете сміливо говорити, що на момент отримання кредитної картки умовами і правилами надання банківських послуг, було встановлено відсоток за користування грошима в розмірі 5% річних без додаткових штрафів і комісій. Всі доводи потрібно вчасно (до початку розгляду судового процесу по суті) викласти у відповідному письмовому запереченні, з посиланням на судову практику в аналогічних спорах, інакше суд прийме сторону банку і задовольнить позов. Якщо ПриватБанк подав до суду по кредитній карті, краще все-таки звернутися до фахівців, які правильно складуть необхідні документи для перемоги в суді. Надаємо юридичні послуги в кредитній сфері вже тривалий час, і знаємо як виграти суд з ПриватБанком.
 
Потрібно звернути увагу на позовну давність за кредитом ПриватБанку. Якщо з моменту отримання кредиту пройшло більше чотирьох років, то використовуючи факт недоведеності істотних умов кредитного договору, в судовому процесі можна довести, що кредит видавався строком на рік, і банк пропустив строк позовної давності.
Телефонуйте, і ми допоможемо виграти суд з ПриватБанком.
 
Для ознайомлення з судовою практикою Приватбанком читайте нашу статтю

 

Banner - CTA V1

Back to top