Banner - CTA V2

Наши адвокати по кредиту мають великий досвід супроводу позичальників та допомагають викупити право вимоги за кредитним договором на публічних торгах (голандський аукціон на прозорро). Також ми консультуємо з приводу проведення юридичних та фактичних дій спрямованих на підготовку до голландського аукціону, а саме як зробити ваш лот не цікавий колекторам і що та як діяти, якщо колектори викупили ваш кредит.

Mayorov V1 1 ua

У цій статті, ми розглянемо різні варіанти розвитку подій та що робити в таких ситуаціях, а саме:

1. Як підготуватися до торгів по голандському аукціону;

2. Ви викупили право вимоги по кредиту, як закрити виконавче провадження і зняти арешти з іпотеки;

3. Колектори перебили заявку в голандському аукціоні, як правильно вчинити та чи варто після цього робити ставку;

4. Як швидко викупити кредит у колекторів, якщо останні перебили ставку;

5. Як домовитись з колекторами, які викупили ваш кредит в пулі та наскільки це вигідно;

6. Як заробляють колектори?

Процедура проведення торгів (правила) на голандському аукціоні (ПРАВИЛА)

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ТОРГІВ (голандський аукціон)


Якщо ви вирішили взяти участь в торгах та їх виграти, вам необхідно провести ряд дій, які зроблять не цікавим вашу іпотеку для колекторів та інших учасників, а саме:

1. Накладення арешту на іпотеку позичальника. Наявність арешту - це значить, що колектори не зможуть забрати іпотеку на баланс;

2. Прописати неповнолітніх. В цьому випадку, колекторам необхідно буде виписувати неповнолітніх через суд, що практично неможливо;

3. Наявність діючих судів, де позичальник виступає позивачем;

4. Направлення листа з мотивуванням, що після направлення вимоги (претензії) кредитний договір припиняє дію - це важливо, щоб банк не нараховував відсотки, оскільки це впливає на ціну лота і його подальшу уцінку;

5. Всім тим, хто дзвонить з пропозицією про участь в торгах, необхідно дати зрозуміти, що вас участь і купівля кредиту не хвилює та у вас немає грошей. Це дуже важливо, тому що під виглядом дзвінків, колектори з'ясовують фінансове становище і визначають можливість участі в торгах.

Чому це важливо?

Коли колектори готуються до покупки права вимоги на голландському аукціоні, вони проводять аудит лота з точки зору його проблемності (арешт, неповнолітні діти, суди і т.д.), і якщо таких проблем багато, то вони переключаються на інший лот, а позичальник, через свого представника виграє голландський аукціон за мінімальною ціною.

Ви викупили право вимога по кредиту, як закрити виконавче провадження та зняти арешти з іпотеки?

Дуже часто у наших клієнтів виникає питання, якщо позичальник викупив свій кредит з торгів, то як йому закрити виконавче провадження і зняти арешт з іпотеки? Проблема в тому, що якщо повертається виконавчий документ, провадження закривається, а виконавчий збір залишається.

Закриття виконавчого провадження та зняття арешту залежить від багатьох факторів. Наведемо найпоширеніші, а саме:

1. Якщо виконавче провадження відкрито на підставі виконавчого напису нотаріуса, необхідно визнати виконавчий напис таким, що не підлягає виконанню;

2. Можна зняти арешт з іпотеки, якщо запустити позасудовий порядок стягнення на предмет іпотеки;

3. Відповідно до судової практики, якщо сторони добровільно погасили борг і виконавець не робив виконавчі дії, то виконавчий збір не сплачується;

4. Якщо є заочне рішення суду, необхідно переглянути це рішення, а потім відкликати позов;

5. Якщо у позичальника кілька кредитів, то іпотеку та арешт знімати не потрібно, але доцільно переоформити іпотеку по ст. 37 ЗУ «Про іпотеку».

Колектори перебили заявку в голландському аукціоні, як правильно вчинити та чи варто після цього робити ставку?

Як відомо, на голандському аукціоні можливе зниження лота до 80 відсотків. Досить часто колектори перебиваю ставку. Фактично, це означає, що колектори виграли торги, якщо вони зупинили ставку на 30 000 дол., а позичальник вирішить поставити 30 000 + 5000 дол., та в цьому випадку, колектори, використовують право останньої ставки, виграють голандський аукціон, а позичальник, покаже, що у нього є 35 000 дол. Таким чином, цією ставкою, позичальник сам зробить дорожчим викуп кредиту у колекторів.

Якщо це сталося, необхідно відмовитись від ставки та визначити хто виграє торги. Ми в свою чергу, надаємо таку юридичну послугу, як супроводження переговорів з колекторами з приводу викупу кредиту відразу після голандського аукціону.

Як домовитися з колекторами, які викупили ваш кредит в пулі та наскільки це вигідно?

Якщо уцінка кредиту на перших торгах в 20 відсотків перевищує номінальну вартість іпотеки, тоді доцільно відмовитись від торгів та чекати, коли куплять ваш кредит в пулі. Ціна Вашого кредиту в пулі буде значно дешевше вартості вашої іпотеки, а це означає, що колектори, будуть пропонувати викупити ваш кредит за ціною іпотеки з дисконтом 25-50 відсотків.

Якщо вам необхідні юридичні послуги в частині супроводження участі в голандському аукціоні та юридичний захист, а також процес переговорів, якщо ваш кредит купили колектори, ви можете звернутися до нас за консультацією по тел .: 063-595-87-10, Майоров Василь, адвокат !
Адвокат по кредитах в Києві!

Banner - CTA V1

Back to top