Banner - CTA V2

Ми мали справу з такими колекторськими компаніями: ТОВ «ФК Приватні інвестиції", ТОВ "ФК Фінмарк», ТОВ «ФК Інтайм Фінанс», ТОВ «ФК Фінрайт», ТОВ «ФК Інвест-Кредо», ТОВ «Фінтайм капітал», ТОВ «ФК Фінар», ТОВ «Морген кепітал», ТОВ «ФК Форинт», ТОВ «ФК Фарватер Фінанс», ТОВ «ФК Авістар», ТОВ «ФК Інновація», ТОВ «ФК Фіневровектор», ТОВ «ФК Сіагал», ТОВ «ФК Оріон», ТОВ «Марші дніпро», ТОВ «Ріо фін», ТОВ «ФК Статистика Реєстрація інвест», ТОВ «ФК Марко поло», ТОВ «Вердикт Капітал», ТОВ «Довіра та гарантія», ТОВ «Веста», ТОВ «ФК Гефест», ТОВ «ФК Конкорд факторинг », ТОВ« ФК Росвен»та інші.

Якщо колектори купили ваш автокредит або іпотечний кредит, ми можемо надати вам консультацію, а саме:

1. Як отримати від колекторів максимальний дисконт при списанні кредиту?
2. Як колектори розраховують розмір відступних та від яких чинників це залежить?
3. Як дізнатись та які документи вимагати від колекторів як доказ того, що вони купили кредит?
4. Що треба зробити з кредитним авто або іпотечною квартирою, що б максимально ускладнити стягнення на заставу?
5. Як колектори забирають авто або квартиру?
6. Що таке перереєстрація квартири на баланс та як з цим боротися?
7. Як правильно підписати закриття кредиту? Що таке факторинг?
8. Чому після закриття кредиту та зняття іпотеки з'являються арешти або виникає податок? Як цього уникнути?
9. Як «розводять» колектори при закритті кредиту? Про що вони мовчать?
10. Що робити, якщо колектори прийшли виселяти?
11. Викупити кредит у колекторів або банкрутство фізичних осіб - що краще?
12. Що робити, якщо колектори дзвонять знайомим або на роботу?

Ми займаємося захистом боржників з 2008 року. Наша адреса: Київ, вул. В. Житомирська, 15. Телефон для консультації 063-595-87-10. Якщо у вас немає кредиту, перешліть цей лист тому, у кого він є - ми реально допомагаємо вирішити питання з колекторами!

Поради, як протистояти колекторам:

1. Якщо колектори зробили виконавчий напис нотаріуса, його необхідно скасувати через суд з наступних підстав: пропуск позовної давності, завищені відсотки та неустойка; розмір кредиту спірний, а договір не нотаріальний. Імовірність скасування 90 відсотків.
2. Кредитне авто не повинно бути біля вашого будинку або роботи - колектори це завжди перевіряють.
3. Як правило, колектори купують кредити від 10 до 30 відсотків вартості застави і продають з націнкою 100 відсотків.
4. Закривайте кредит тільки через факторинг. Тоді не буде податку на прощений кредит.
5. Якщо ви закрили кредит та зняли іпотеку, виконавча служба може накласти арешт на квартиру на розмір 10 відсотків виконавчого збору. Тому не поспішайте відразу знімати іпотеку, оскільки іпотеку треба переуступити та потім скасувати виконавчий збір.
6. Якщо колектори прийшли виселяти, вони підуть, якщо приїдуть журналісти.
7. Якщо колектори дзвонять знайомим або рідним по чужому кредиту, необхідно вимагати прибрати персональні дані з їх баз, інакше штраф від 8500 до 17 000 грн.

Дізнатися базову інформацію по вашому кредиту по телефону 063-595-87-10

Mayorov V1 1 ua

 

Хто такі колектори, які працюють в Україні і Києві

Дане питання буде стосуватися позичальників автокредитів, іпотечних кредитів та карткових кредитів. Всі банки, кредитні спільноти, МФО використовують термін «колектори» по відношенню до боржників. Розмова зазвичай починається зі слів: «якщо ви не розрахуєтеся, до вас приїдуть колектори».
Всі компанії, які називають себе себе колекторами Києва, насправді відносяться до факторингових або фінансових організацій, які працюють з боргами. По суті, це просто юридична компанія, що працює з боргами.

Колектори в Києві, що працюють з беззаставними кредитами

Наприклад, банк найняв юридичну компанію, яка подала в суд та вибиває борги. Їх можна віднести до колекторів. Але, як правило, колекторами називають організації, які надсилають смс-повідомлення, листи, і тероризують телефонними дзвінками боржників.

Потрібно чітко розуміти, що якщо дзвонять колектори і погрожують судом, тюрмою, фізичною розправою - вас залякують. Тому заспокойтеся і почніть з ними вести діалог про реструктуризацію та погашення боргів.

Колектори працюють за принципом психологічного тиску. Їх завдання натиснути на вас залякати і змусити робити те, що вони хочуть.
Всі залякування у вигляді приїзду мобільних груп, що вас посадять, або діти позичальника будуть повертати всі борги. Все це міфи.

Дії колекторів України за заставними кредитами

У випадку з заставними (іпотечними) кредитами ситуація може бути інша. Заставне майно може бути досить жорстко відібрано. Якщо ви проживаєте в будинку, який є заставним майном, колектор може по 37 статті Закону України «Про іпотеку» переоформити майно на себе і стати власником вашого майна. Паралельно колектор може звернутися до суду з позовом про ваше виселення.

 

Зразок акту приймання передачі-передачі документів, після закриття кредиту з колекторами.


Акт приймання-передачі
Документації до Договору відступлення права вимоги від 12 червня 2020 року

м. Київ «12» червня 2020 року

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РОСВЕН ІНВЕСТ УКРАЇНА», (надалі – Кредитор) фінансова установа, яка зареєстрована і здійснює свою діяльність відповідно до законодавства України, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 37616221, Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК № 295, що знаходиться за адресою: 03124, м. Київ, бул. Вацлава Гавела, 6, в особі Директора Кашпура М.Л., який діє на підставі Статуту (далі по тексту «Клієнт»), з однієї сторони, і,
Громадянин України _____________________________, ІПН ____________________, (надалі – Боржник), що проживає за адресою: __________________________ (далі по тексту «Новий кредитор») з другої сторони, (далі по тексту «Новий кредитор») з другої сторони,
разом іменовані як «Сторони», а кожна окрема «Сторона», склали і підписали цей Акт приймання-передачі Документації (надалі – Акт), на підставі п. 2.6. Договору відступлення права вимоги від 12 червня 2020 року (надалі – Договір), про передачу оригіналів та/або копій наступних документів:

№ з/п Назва документа Оригінал/копія
1. Кредитний договір № 1.08082638 від 07.08.2008р. Оригінал
2. Іпотечний договір від 07.08.2008р. Оригінал

Акт є невід'ємною частиною Договору відступлення права вимоги від 12 червня 2020 р.
Акт складено в двох оригінальних примірниках, що мають однакову юридичну силу, по одному для Сторін.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТА ПІДПИСИ СТОРІН:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РОСВЕН ІНВЕСТ УКРАЇНА»
Юридична адреса: 03126, Україна, місто Київ, бульвар Вацлава Гавела, будинок 6
Код ЄДРПОУ 37616221
АТ «ОТП Банк» в м. Київ
МФО 300528
р/р UA8730052800000265054550000
Директор

___________________/М.Л. Кашпур/ Новий кредитор:
Громадянин України
_________________________ ідентифікаційний номер: __________________, паспорт серії ______________виданий ______________________року, зареєстрований за адресою:

 

Banner - CTA V1

Back to top