Banner - CTA V2

IMG 0180Одними з найбільш ризикових операцій в Києві та Київській області (Буча, Ірпінь, Вишгород) в даний час, як, втім, і завжди, є здійснення угод з нерухомістю. Ринок первинної нерухомості будується з порушенням норм та правил, а також має проблеми з вводом в експлуатацію, накладенням арештів, суперечки між підрядниками та власниками землі, тощо. Адвокат Майоров Василь спеціалізується на питаннях, пов'язаними з нерухомістю вже більше 12 років, аналіз документів перед покупкою і судові процеси в цій сфері - моя основна спеціалізація!

В даний час в Україні здійснюється будівельна реформа, яка лібералізує ринок, тобто позбавляє його контролю з боку держави, крім того, нерухомість продається по різним схемам продажу (облігації, майнові права, попередній договір, договір про спільну діяльність, тощо). Інвестори планують вкластися зараз в будівництво будинку на рівні котловану (або ж, якщо будинок не ввели в експлуатацію, - до літа 2017р.), повинні враховувати багато нюансів (наприклад, що будівництво розпочате по 3 категорії буде вводитися в експлуатацію вже з більш посиленими вимогами - як зараз по 5 категорії). Адвокат Майоров Василь враховує всі моменти перехідного періоду в будівництві і дає кваліфіковану консультацію. Телефонуйте і отримуйте попередню консультацію по телефону – 073-073-60-60.

  адвокат по недвижимости

Адвокат з нерухомості в м.Києві, Буча, Ірпінь допоможе Вам в будь-якому питанні, пов'язаному з нерухомістю:

- Аналіз документів при покупці первинної нерухомості у забудовника;

- Аналіз документів при купівлі нерухомості на вторинному ринку;

- Супровід угод і складання договору про наміри про купівлю-продаж нерухомості;

- Супровід при покупці будинку, земельної ділянки, таунхауса, дуплексу, перевірка документів, юридичні рекомендації;

- Супровід угоди з переуступки права вимоги при придбанні нерухомості в новобудові. В даному випадку якраз не все так просто і ми даємо рекомендації обов'язково проводити перевірку забудовника, реєстри на предмет податкової застави або будь-якого іншого арешту у продавця, уважно вчитуватися в той договір, який укладав Ваш продавець. Це саме той випадок, коли подвійне увагу просто необхідно!

- Супровід при покупці заставного нерухомого майна (через аукціони у банків, безпосередньо у власників). У зв'язку з масовою ліквідацією банків, даний шлях отримання права власності стає все популярнішим. Але не всі банки дають можливість провести належну перевірку. Ми Вам допоможемо визначитися - чи варто тут ризикувати!

- Судові спори по нерухомості. Так, в першу чергу, ми робимо аналіз документів при купівлі нерухомості виходячи з судової практики, тому спір із забудовниками це теж наша спеціалізація. У цю сферу, серед іншого, входить (стягнення пені з забудовника, визнання права власності, зняття арештів на нерухомість, розділ майна при розірванні шлюбу, спадкові спори тощо.).

Телефонуйте! Ми допоможемо Вам в будь-якому питанні, що стосується нерухомості!

Banner - CTA V1

Back to top