IMG 0180Продовжуємо тему пайового будівництва або купівлі майнових прав на новобудову. Як показує практика, від довгобудів не застрахований ніхто. В Україні тисячі будинків здаються забудовниками пізніше намічених термінів. І сьогодні я розповім про ТОП-8 ознаках, за якими ви зможете визначити, що ваша будується нерухомість стала довгостроем.

 

Отже, почнемо:⠀


1. А ведеться будівництво?
⠀ Щоб розуміти, чи ведеться взагалі будівництво будинку - потрібно приїхати будмайданчик і переконатися в цьому самостійно. Якщо на будівництві немає ніякої активності або ж за кілька місяців будинок не видно взагалі, то на жаль, це може бути ознакою того, що квартиру ви не отримаєте ще довгий час.


2. Зміна генпідрядників!⠀ У пайовому будівництві поширена зміна девелопером генпідрядних організацій. Якщо ви розумієте, що це відбувається занадто часто, то це свідчить про те, що дані організації не відчувають довіри до забудовника і просто-напросто виходять з проекту. Причиною частих змін може бути і невиконання забудовником зобов'язань. Відстежити все це не так-то легко. Але будь-якому випадку, це привід насторожитися.


3. Зміна строків! ⠀ Якщо забудовник постійно відтерміновує строк введення будинку в експлуатацію. Але якщо в нових документах ви помітили зовсім інші терміни введення будинку в експлуатацію, то це явна ознака того, що будівництво затягнеться. І найкраще уточнити у забудовника причину перенесення терміну.


4. Мовчання забудовника! ⠀ Сумлінні забудовники завжди йдуть на контакт з пайовиками. Адже більшість проблем, в тому числі і за термінами, можна врегулювати шляхом звичайних переговорів. А ось якщо девелопер всіляко ухиляється від спілкування, то нічим хорошим це явно не скінчиться.


5. Дуже низькі ціни! ⠀ Погодьтеся, що бонуси у вигляді знижок і акцій на житло-це завжди, безумовно, приємно? Але ж всьому є міра. Якщо забудовник пропонує довгий час квартири з великими знижками, то це цілком може свідчити про наявність у нього фінансових проблем. Наприклад, в Ірпіні активно рекламуються квартири за 13 000 дол. США, 43кв.м. на стадії котлована.


6. Проблема введення будинку в експлуатацію та підключення до будинку мереж. Якщо будинок стоїть поодаль від інших поверхівок, проблема підключення мереж до будинку збільшується, оскільки необхідно погоджувати та тягнути вказані мережі, або продають квартири з тимчасовою схемою по електриці (особливо це стосується новобудов Ірпеня та Бучі та частково Києва).


7. Неправильне цільове призначення земельної ділянки.


8. Відкриття кримінальних справ відносно забудовника. Підстави різні: шахрайство, заволодіння земельною ділянкою, порушення ДБР.

Є питання? Пишіть ніже

Mayorov V1 1 ua

Banner - CTA V1

Back to top