Banner - CTA V2

 

 

 

У цій статті ми розглянемо питання вчинення МФО (мікрофінансова організація) нотаріального напису нотаріуса та відкриття виконавчого провадження, а також, як можна швидко скасувати такий напис та позбутися боргів перед МФО.

Боржники мікрофінансових організацій при незначному простроченні кредиту піддаються пресингу з боку МФО. Суми називаються різні, йдуть погрози, МФО відмовляються подавати в суд і фіксувати суму боргу.

МФО не зацікавлені подавати в суд, оскільки їх бізнес побудований на залякуванні боржників.

Але останнім часом, в нашу юридичну компанію почастішали звернення клієнтів з такою проблемою, як виконавчий напис нотаріуса. Як правило, колектори з МФО роблять виконавчий напис з сумою боргу від 10 000 грн.

Виконавчий напис досить просто скасовується через суд з наступних підстав:

1. Розмір боргу не відповідає реальному;
2. Договір позики не нотаріально посвідчений;
3. МФО не мають право нараховувати відсотки та неустойку після закінчення договору.

Крім цього, на момент розгляду справи в суді, останній зупиняє виконавче провадження і виконавець не має право стягувати борг з банківського рахунку та з заробітної плати.

Суд розглядає справу про скасування виконавчого напису без виклику сторін на підставі документів, які є в справі. Вам обов'язково необхідно через суд витребувати матеріали виконавчого провадження та документи, які подавалися нотаріусу. Зверніть увагу, що виконавець не має право накласти арешт на нерухомість, якщо сума боргу менше 20 мінімальних з/п.

Після скасування виконавчого напису через суд, виконавче провадження закривається, виконавець знімає всі арешти та скасовує свою винагороду.

Наша адвокатська компанія має значний досвід скасування виконавчого напису через суд. Ми можемо проконсультувати вас, як скасувати напис і домовитись з колекторами МФО. Крім того, ми розповімо, як позбутися від дзвінків МФО родичам і на роботу, як домовитися з МФО та закрити кредит, чому МФО не має право нараховувати відсотки і неустойку по кредиту.

Mayorov V1 1 ua

Найпопулярніші питання від боржників мікрофінансових організацій:

Як зробити, що б МФО не дзвонили родичам?
1. Необхідно направити лист МФО від фізичної особи з вимогою вилучити персональні дані зі своїх баз;
2. Направити скаргу до регулюючого державного органу.

Що буде, якщо не відповідати на дзвінки МФО?
Краще не відповідати за дзвінки, оскільки бізнес МФО побудований саме на дзвінках та погрозах. Таким чином, ви нівелюєте їх головний інструмент тиску на вас.

МФО, як активно роблять виконавчі написи натаіуса

ТОВ «Фінансова компанія «Джобер» 
ТОВ «Качай гроші» 
ТОВ «Фінансова компанія «Інвест Фінанс» 
ТОВ «СОС Кредит» 
ТОВ «Інфінанс» 
ТОВ «Манівео швидка фінансова допомога» 
ТОВ «Фінансова компанія «Дінеро» 
 

Як оскаржити напис нотаріуса через суд КИЇВ

 

MFO

 

Banner - CTA V1

Back to top