Banner - CTA V2

   Якщо вам прийшов лист або інформація, що кредит проданий, а кредит тепер вимагають колектори, наприклад «Вердикт капітал», «Довіра та гарантія», «Кредекс фінанс», вказана інформація допоможе вам для розуміння того, як боротися з колекторами або домовитися про закриття кредиту.

   Дані колекторські компанії (колектори) досить активно беруть участь в покупці кредитів, в тому числі і авто кредитів. Вони лідери ринку колекторських послуг і викуповують кредити майже у всіх банків: «Фінанси і кредит», «ОТП», «ОТП Факторинг», «Універсал банк», «Аваль» «Сведбанк», «Дельта банк», «ВТБбанк»,«Надра»,«Альфа банк». Основна спеціалізація цих колекторів це викуп проблемних автокредитів

   Зверніть увагу, що «Вердикт капітал» і «Вердикт фінанс» це одна і та ж структура, які викуповують права вимоги по проблемним кредитами. Крім них, проблемні кредити викуповують «ФК Веста» та «ФК Женева», які мають спільних власником і пов'язані між собою.

   ТОВ «Вердикт капітал» співпрацює з ТОВ «Вердикт фінанс» та ТОВ «ФК Женева», і через ТОВ «ФК Женева» зазвичай відступає кредит, якщо є консенсус про закриття кредиту.

   Всі перераховані вище компанії, крім «Довіра та гарантія», спеціалізуються на викупі проблемних кредитів, де заставою виступає автомобіль. Після продажу кредиту, відбувається списання банком безнадійної заборгованості з передачею оригіналів документів новому кредитору. Колектори купують проблемні кредити в пулах на електронному майданчику «PROZORRO продажу» за правилами голландського аукціону в банках з тимчасовою адміністрацією, які в стадії ліквідації або безпосередньо в діючих банках. Як правило, пул проблемних автокредитів формується по 100-300 прав вимог за кредитами. Ціна кожного кредитного договору становить від 15 000 грн. до 30 000 грн. Таким чином, навіть якщо колектори отримують половину вартості авто при закритті кредиту, вони отримують прибуток від 250 до 500 відсотків, що є для дуже рентабельно. Після оформлення покупки пулу кредитів, колектори проводять аналіз кожного кредитного договору, готують листи позичальникам про переуступку, починають дзвонити і надсилати смс позичальникам. На даному етапі, колектори намагаються зрозуміти фінансові можливості позичальників і їх наміри погасити проблемний автокредит. Як правило, на даному етапі, вони не йдуть на істотне списання кредитів і ігнорують аргументи позичальників на предмет закінчення терміну давності по невиплачені кредити.

   Як правило, колектори, після попереднього аналізу систематизують проблемні кредити, а саме:

1. Кредити з пропущеним терміном давності (позовна давність);
2. Кредити, за якими необхідно подати в суд на стягнення боргу;
3. Кредити, за якими колектори готові максимально зробити дисконт;
4. Кредити, де крім автомобіля, під арешт потрапило інше майно боржника;
5. Кредити, які підлягають списанню, як безнадійні.

   По кожній категорії, існують свої дисконти і умови реструктуризації. Адвокати ЮК «Майоров, Нерсесян і партнери» мають спеціалізацію в рішенні даних проблем. У нас є багато позитивних рішень в частині списання кредитів через мирову угоду, так само і через суд. Ми допоможемо вирішити спір з колекторами, закрити кредит, провести реструктуризацію, а також вирішити з виконавчою службою і зняти арешти з майна.

   Для юридичної консультації по вирішенню спору з ТОВ «Вердикт капітал» та іншими колекторами, а також з питаннями, як боротися з колекторам, звертайтесь за телефоном 063-595-87-10

 

Banner - CTA V1

Back to top