Banner - CTA V2

Колектори ТОВ «ФК Інтайм Фінанс» протягом 2018-2019 року активно купували валютні кредити через голландський аукціон, який організовував ФГВФО. На цьому аукціоні колектори можуть купити кредити зі знижкою до 80 відсотків. Якщо ваш кредит купили ТОВ «ФК Інтайм Фінанс» - ця стаття буде корисна для вас.

 

Що роблять колектори ТОВ «ФК Інтайм Фінанс» після купівлі вашого кредиту?

 
Після того, як колектори купили пул валютних кредитів, вони відправляють позичальнику повідомлення про те, що вони нові кредитори з вимогою оплатити кредит. Також, колектори через суд змінюють сторону виконавчого провадження та стають стягувачами по кредиту. Після таких дій, які займають приблизно 2-3 місяці, колектори ТОВ «ФК Інтайм Фінанс» проводять  переговори з позичальником та пропонують викупити квартиру з певною знижкою. Як правило, переговори проходять у декілька етапів, оскільки колектори намагаються в кілька етапів визначити максимальну суму відступних та визначити можливості позичальника та як він буде протистояти колекторам.
 

Через скільки колектори ТОВ «ФК Інтайм Фінанс» подають до суду?

 
Насправді, зазначені колектори намагаються максимально уникнути суду, оскільки така процедура займає багато часу, сил та фінансових витрат. Тому ТОВ «ФК Інтайм Фінанс» використовують позасудовий порядок стягнення на предмет іпотеки. Іншими словами, ТОВ «ФК Інтайм Фінанс» відповідно до застереження в іпотечному договорі та ст. 37 ЗУ «Про іпотеку» через нотаріуса будуть намагатися переоформити право власності на предмет іпотеки на себе.
 

Як боротися з колекторами ТОВ «ФК Інтайм Фінанс»?

 
Якщо вашу квартиру переоформили на колекторів, необхідно підготувати позовну заяву про скасування реєстрації права власності (скасування рішення реестратора) та припинення права власності з колекторами ТОВ «ФК Інтайм Фінанс». Разом з позовом, необхідно подати заяву про забезпечення позову та просити суд накласти арешт на квартиру. В судовому процесі, необхідно витребувати реєстраційну справу у нотаріуса, який засвідчував угоду. В даній реєстраційній справі, можна побачити основні порушення при проведенні перереєстрації вашої квартири на колекторів. Паралельно з судом, доцільно вести переговори з колекторами на предмет зменшення відступних.
 

Як відбувається закриття кредиту з колекторами ТОВ «ФК Інтайм Фінанс»?

 
Найоптимальніший та надійний варіант закриття кредиту через факторинг. Це означає, що ви викуповує у колекторів свій кредит і останні передають вам всі оригінали документів, зокрема кредитну справу. Угода проходить в один день (підписання договору, оплата частини кредиту, передача документів позичальнику та зняття іпотеки).
 
 
Наша компанія надає юридичні послуги при проведенні переговорів з колекторами ТОВ «ФК Інтайм Фінанс»?. Ми маємо великий досвід успішно проведених переговорів та закриття кредитів зі значним дисконтом для позичальників. Крім того, ми допоможемо вирішити судовий спір з колекторами та списати значну суму кредиту.
 
Для консультації звертайтесь по телефону !!!

Mayorov V1 1 ua

 
 
 
Banner - CTA V1

Back to top