Banner - CTA V2
адвокат долг киевПозовна заява про повернення боргу (розписка)
 
Якщо у вас виникне необхідність подати в суд позовну заяву про повернення боргу по розписці, ви можете здійснити одну з таких дій:
 • звернутися  за отриманням консультації безпосередньо до адвоката або в суд,  та подати позов в суд про повернення боргу по розписці
 • безкоштовно скачати або скопіювати зразок позовної заяви про повернення боргу по розписці на одному з численних сайтів з юридичною тематикою
 • звернутися до кваліфікованого адвоката або юриста для отримання платної послуги з підготовки позовної заяви про повернення боргу по розписці.

Однак, вибираючи один з перерахованих вище шляхів, не дивуйтеся, якщо у вас виникнуть такі проблеми:

 • у суді ніхто не зобов'язаний і не буде давати вам консультації, як підготувати позовну заяву про повернення боргу по розписці. У кращому випадку ви зможете знайти в суді на інформаційному стенді примірні зразки позовних заяв з порожніми полями, які ніхто за вас заповнювати не буде. Якщо ж ви неправильно заповніть розміщений на стенді зразок, висока ймовірність того, що ваш позов буде залишений судом без руху, а то й зовсім буде повернуто вам без розгляду;
 • безкоштовні зразки позовної заяви про повернення боргу по розписці, отримані вами в Інтернеті, в основному представляють собою порожні шаблони, далекі від досконалості. А ще їх потрібно вміти правильно заповнити. Наслідки при неправильному заповненні такого шаблону вказані вище;
 

АНАЛІЗУЙТЕ  СТАТТЮ: Як правильно стягнути кошти за розпискою!

 
 • середня вартість послуг професійного адвоката по підготовці позовної заяви про повернення боргу по розписці з додатком необхідних документів становить певний відсоток від боргу. За ці гроші ви отримаєте готовий позов, в якому вам потрібно буде лише поставити свій підпис. Таким чином, якщо у вас є зайві кошти, цей шлях для вас найбільш правильний. Але якщо у вас немає можливості або бажання витрачати таку суму, тоді наступна інформація для вас.
В даному розділі ви дізнаєтеся, як підготувати і подати позовну заяву про повернення боргу по розписці, що саме необхідно вказати в позовній заяві, які документи слід долучити до позовної заяви, і в який суд подавати. Але найголовніше - ви зможете  отримати готову позовну заяву про повернення боргу по розписці, підготовлений професійним адвокатом, за символічну плату, у зручній для редагування формі. Позовна заява заповнена адвокатом повністю, без порожніх полів! Вам досить буде внести у готове позовну заяву свої особисті дані замість даних вигаданих осіб та інші обставини, які можуть мати значення для справи. 
 
А тепер читайте уважно докладний порядок дій, який вам необхідно зробити, щоб подати в суд позовну заяву про повернення боргу по розписці.
 
Для початку вам необхідно виконати так званий досудовий порядок врегулювання наявного спору. З цією метою вам слід підготувати і направити на адресу боржника претензійний лист з вимогою повернути вам борг. 
 
Претензійний лист відправляйте поштою цінним листом з двома примірниками описів-вкладення. Факт подачі вами претензійного листа буде підтверджуватись документами, які повинні залишитися у вас на руках: другим примірником опису і поштовим чеком, в якому вказані дата та адреса надсилання претензії. Якщо протягом семи днів, починаючи від дати відправлення вами претензії, позичальник ніяк не відреагує на ваші вимоги про повернення суми позики чи відповість вам письмовим або усним відмовою, приступайте до підготовки позовної заяви.
 

Перед подачею позовної заяви до суду вам необхідно сплатити державне мито, яке із спорів майнового характеру розраховується таким чином:

 
1 відсоток ціни позову, але не менше 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та не більше 5 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб
 
Позовна заява про повернення боргу по розписці подається у суд, розташований за місцем проживання відповідача. 
Подати позовну заяву про повернення боргу по розписці ви можете одним з наступних способів:
 
- в районний суд - через канцелярії суду;
 
- направити поштою заказним листом з повідомленням;
 
У разі особистої подачі вами до суду позовної заяви, вона роздруковується і подається в суд у трьох примірниках: перший примірник з додатком призначений для судді, другий примірник з додатком для відповідача. Ці два примірника ви залишаєте в суді. На третьому примірнику позову вам ставлять позначку (вхідний штамп) з датою прийому та підписом особи, що прийняла позов. Цей примірник залишається у вас на руках, а вхідний штамп на позові підтверджує факт її подання до суду. Перелік документів, які необхідно додати до позовної заяви про повернення боргу по розписці . ви знайдете в доданому зразок позовної заяви:
 

ВАЖЛИВО! ПЕРЕД ПОДАЧЕЮ ДО СУДУ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ ПРО ПОВЕРНЕННЯ БОРГУ ПО РОЗПИСЦІ ОЗНАЙОМТЕСЯ З ЦІЄЮ ІНФОРМАЦІЄЮ:

 

1) Повернення суми боргу по розписці в судовому порядку найбільш реальний у тому випадку, якщо розписка містить всі необхідні істотні умови, які підтверджують факт укладення вами договору позики, а саме:
 
-прізвище, ім'я, по батькові позичальника, його адреса проживання та паспортні дані.
 
-розмір суми позики, обов'язок позичальника повернути вам борг, а також термін повернення боргу.
 
У випадках, коли термін повернення боргу в розписці не встановлений або визначений моментом вимоги, сума позики повинна бути повернута позичальником протягом тридцяти днів від дня пред'явлення позикодавцем вимоги про це, якщо інше не передбачено договором. 
 
2) Наш сайт не несе відповідальності за наслідки від самостійного використання отриманих зразків позовних заяв. Наші адвокати можуть проконтролювати належне розгляд судом вашого позовної заяви про повернення суми боргу по розписці тільки в разі безпосереднього представлення ваших інтересів в суді. За отриманням допомоги адвокатів, які спеціалізуються на вирішенні спорів щодо повернення боргів, звертайтеся за телефонами: 073-073-60-60.
 

Позовна заява до суду про стягнення боргу та процентів за договором позики

Позовна заява про стягнення грошових коштів по розписці виготовляється в єдиному екземплярі, і за підписом позивача подається до суду, повноважний розглядати дану заяву. До заяви додається документ, що підтверджує оплату державного мита, а також копії інших письмових доказів, на яких ґрунтується вимога позивача.
 
Додатково, виготовляються копії позовних документів у кількості примірників, рівних кількості сторін, що залучаються до участі в судовому процесі. При поданні цих документів до суду, необхідно мати ще одну копію позовної заяви (без додатків) на якій відповідальний за прийняття позовних заяв працівник суду поставить штамп про прийняття документів і привласнить вхідний номер цієї кореспонденції.
 

Повернення боргів по розписці в суді, як скласти позов і подати його

Повернення боргу по розписці в суді і як скласти позов і подати його для команди адвокатів Юридичної компанії «Право-Порада» не складе великої праці. У нас таких справ, у поточному провадженні багато і ми володіємо всіма нюансами, і відповідно, можемо обходити будь-які підводні камені з цього питання. Хочу зауважити, що кожен адвокат, який розбирається в Цивільному праві, починає свою практику саме з стягнення заборгованості. У наступній статті ми поговоримо про стягнення боргів у судовому порядку за розписками (коли одна людина займає гроші у іншої людини). 
 

Крім цього, наші адвокати займаються складними справами повернення боргів, а саме:

 1. Накладення та зняття арешту на майно боржника;
 2. Повернення майна, яке було вилучене неправомірно (рейдерство);
 3. Обтяження великих майнових комплексів;
 4. Продаж/перепродаж та переоформлення на офшор, в тому числі і повернення майна;
 5. Справи пов`язані з іпотекою;
 6. Інші складні майнові справи.

Отримайте юридичну консультацію адвоката м. Києва прямо зараз – 073-073-60-60

 

ВСЕ ПРО РОЗПИСКУ ТА СТЯГНЕННЯ БОРГУ ЧЕРЕЗ СУД!

Banner - CTA V1

Back to top