Banner - CTA V2

З 2019 року позичальники банків, кредитних товариств, МФО стали постійно отримувати повідомлення про перепродаж позик компанії «ФК« Кредит капітал» та ТОВ «Вердикт капітал». Тому у боржників стали виникати думки, що у них можуть відібрати майно. Наше завдання дати повну інформацію про цю організацію і розповісти про методи боротьби з ними.

Mayorov V1 1 ua

Коротко про компанію

Сайт компанії виглядає як проста сторінка МФО по видачі кредитів. Це пов'язано з тим, що фірма займається видачею позик, але і не нехтують займатися купівлею прострочених кредитів у інших компаній та займаються їх поверненням. Якщо ви перейдете на офіційну сторінку, побачите, що у них є два безкоштовних контакту по всій Україні і Львівські стаціонарні номери. Там же на сайті можете знайти юридичну адресу компанії у Львові, і їх співзасновників в Києві і на Кіпрі.

Чи мають право перепродати ваш кредит «ФК« Кредит Капітал» та/або «Вердикт капітал»?

Згідно ст. 512 ЦКУ переуступка права вимоги можлива. З іншого боку згідно ст. 517 ЦКУ ви маєте право не повертати кредит новому кредитору, якщо вам не надали докази продажу боргу. Якщо вам зателефонували, починають хамити і погрожувати, для початку заспокойтеся і спокійно реагуйте. Як доказ можуть бути лист-повідомлення про переуступку прав стягнення боргу і факторингову угоду.

За численними відгуками «ФК« Кредит Капітал » не відразу дає необхідні документи. Найчастіше співробітники вимагають відправити їм запит в компанію, на який обіцяють дати письмову відповідь. Зазвичай всі повідомлення про перепродаж боргу зводяться до відправки повідомлення на мобільний боржнику. Все ж деяким позичальникам вдалося отримати копію документа про переуступку на e-mail тільки після декількох тижнів дзвінків факторинговій компанії.

Зверніть увагу, що новий закон про реструктуризацію валютних кредитів дуже вигідний для позичальників, оскільки ідеально їм підходить, оскільки по новому закону, заборгованість (тіло та проценти) переводяться по курсу 16 грн./дол., зменьшується на частину відсотків, сплачену неустойку та реструктуризується в гривню під процент, або погашається одним платежем. Таким чином, заборгованість зменьшується істотно. Треба поспішати, оскільки на подачу заяви закон дає 3 місяці.

Аналітика за відгуками про Кредит-капітал та Вердикт-фінанс

Виходячи з відгуків та адвокатської практики, Кредит капітал використовує звичні методи для колекторів:

  1. Постійні дзвінки боржникам: дзвонять всьому вашому оточенню. Дзвінки здійснюються навіть на телефони, які позичальники не давали кредиторам.
  2. Повідомлення з інформуванням.
  3. Повідомлення про приїзд мобільних груп.
  4. Повідомлення про проекти судових позовів і повісток.

 

 

Хто такі колектори Кредит капітал?

Від співробітників можна почути:

Істеричний тон з приводу обов'язків позичальника з повернення заборгованості;

Дзвінки про передачу даних в реєстр кредитних історій;
Про конфіскацію машини, квартири, дачі, земельної ділянки;
Обіцянка списання частини кредитної заборгованості, які не виконується ними.
Звинувачення в шахрайстві;
Загрози в'язницею, судом;
Пропозиція про реструктуризацію боргу.

Є й позитивна риса в цих розмовах співробітники ФК не ображайте, не принижують честь і гідність людей. Немає і загроз життю людини.

Є нюанс. Найчастіше вони не завжди можуть визначити суму заборгованості позичальника. І кожен раз називаються різні суми боргу.

Платити чи не платити «ФК« Кредит Капітал»?

Фірма займається донарахуванням відсотків. Якщо ви платите, то погашаєте штрафні санкції. Тіло кредиту залишається. Як тільки вони побачать, що ви в змозі платити, будуть тиснути на вас сильніше.

Хто такі колектори Кредит капітал
Нестандартний хід

Дивно для факторингової фірми «Кредит-капітал», але іноді за оплату заборгованості вони обіцяють надсилати подарунки у вигляді холодильника або інших заохочень за рахунок компанії. Навіть якщо вони позичальників «нагороджують», часто сума боргу непорівнянна з їх витратами на «подарунки».

Кредит Капітал: чи варто їх бояться або платити?

Питання не однозначний. У 99% випадків компанія займається залякуванням і «полосканням мозку». Як правило, далі залякувань справа не доходить. Дзвінками займається студент або випускник вузу, у якого в реєстрі таких боржників до 300 осіб.

Підготуйте всіх своїх знайомих, родичів, друзів близьких. Розкажіть їм про складне фінансове становище. Такий крок - це краще, ніж вони дізнаються про ваші проблеми, суді, і конфіскації майна за словами колектора.

Практика показує, що вони подають позови менш ніж на 1% боржників. З огляду на низьку статистику судових постанов за позовом ФК, боятися їх не варто.

З іншого боку були виграші кредитора. У цьому випадку, рішення повного задоволення позову кредитора приймалося за відсутності позичальника. При адвокатської підтримки, боржник може виграти, знизивши початкову суму боргу.

Тому суд - це не завжди погано. Якщо ви брали в борг приблизно 30000 грн, то за законом сума повернення боргу не повинна перевищувати 45000 грн, але ніяк не 9-000 або 150000 грн. Тому консультація адвоката, складання зустрічного позову, юридична підтримка в суді можуть позитивно вирішити вашу фінансову проблему.

Banner - CTA V1

Back to top