Banner - CTA V2

Адвокат нерухомість буча ірпінь київСУДИ З НЕРУХОМОСТІ. ПОСЛУГИ СУДОВОГО АДВОКАТА ПО НЕРУХОМОСТІ (Київ, Буча, Ірпінь, Вишгород).


Операції з нерухомістю (купівля, продаж, обмін, дарування) вимагають правильного оформлення. Інакше можна піддати операцію з нерухомістю судового спору. Для цього, ми радимо проводити юридичну перевірку документів при купівлі нерухомості. Наші юристи проведуть повний юридичний супровід угод з нерухомістю як на вторинному ринку, так і на етапі будівництва та інвестицій провівши аналіз Ваших ризиків.

Суди з нерухомістю не рідкість. Однак рідкістю являеться укладення подібних угод з нерухомості громадянами і висока ціна ризику вимагають професійного підходу до супроводу таких угод і складання договору. Ось уже не один рік суди з нерухомістю адвокат вважає одними з головних питань для більшості громадян.

Наприклад, адвокат по судам з нерухомістю в Києві та Київській області допоможе Вам вирішити такі питання:

Консультація адвоката про судах по нерухомості;

Ведення судів по нерухомості адвокатом (квартири, будинки, земля):
- вселення / виселення
- постановка / зняття з реєстраційного обліку
- визнання права користування квартирою
- визначення порядку користування квартирою
- виділ частки квартири, будинки, землі внатуре і ін.
- знесення (знесення) самобуду


Визнання прав на нерухомість:

- Визнання права власності в суді адвокатом по нерухомості:
- Визнання паравила власності в новобудові або в квартирі
- Ведення судів адвокатом по нерухомості в спадкових спорах
- Ведення адвокатом судів про квартирні питаннях
- Участь адвоката в квартирних судах по нерухомості про вселення або виселенню
- Ведення справ в суді про розподіл майна
- Суду про визнання права власності на будинок
- Суди про визнання права власності на гараж
- Визнання права власності на землю адвокатом в суді по нерухомості
- Незалежно від підстави набуття (добровільний поділ майна подружжя, визнання права власності за Рішенням суду, отримання спадщини, дарування, купівля-продаж) право власності на нерухомість судом може бути скасовано або визнано.
Величезний досвід роботи адвоката в суді по нерухомості і безпосередньо з питаннями реєстрації прав на нерухоме майно та угод з ним дозволяє надавати якісні послуги в області судового представництва адвокатом по нерухомості.


Судами з нерухомістю адвокат Києва займається більше 12 років. Адвокат з нерухомості надає допомогу в судовому порядку.

КУПІВЛЯ НЕРУХОМОСТІ. ПОСЛУГИ АДВОКАТА

Mayorov V1 1 ua
Для чого потрібен адвокат по нерухомості при її покупці?

Для громадян угоди з нерухомістю є не простим емоційним потрясінням у житті, тому що в разі покупки люди розлучаються з величезною сумою грошей, а в разі продажу навпаки набувають такі суми. В обох випадках при юридично-неправильному підході до здійснюваної операції з нерухомістю можна позбутися і грошей і нерухомості. Шахрайство з нерухомістю, на жаль, далеко не рідкість в Україні, так як операції з нерухомістю є для шахраїв однієї з найприбутковіших сфер, де за одну операцію шахрай може отримати не один мільйон. Адвокат з нерухомості, зможе убезпечити вас.
Наш досвід з проведення юридичних перевірок при покупці квартир (супроводу покупки нерухомого майна).

Крім того, ми провели перевірку юридичної чистоти угод при купівлі низки квартир на вторинному ринку при укладанні договорів купівлі-продажу квартир або нежитлових приміщень між фізичними і юридичними особами.

Серед наших юридичних перевірок покупки нерухомості, які ми проводили раніше є, також приватні будинки із земельними ділянками.


Після проведеної юридичної перевірки документів при покупці квартир на стадії будівництва, деякі клієнти до нас зверталися і для супроводу оформлення правовстановлюючих документів або укладення основного договору купівлі-продажу.


Серед перерахованих вище юридичних перевірок покупки нерухомості, деякі з них проведені в поєднанні з юридичної перевіркою схеми цільового кредитування на придбання цієї нерухомості.


Як правило, на операції з нерухомістю адвоката не залучають в більшості випадків так як роблять такі операції не часто, і, не знаючи правової складової угоди з нерухомістю, не привертаючи адвоката по нерухомості, ризикувати своїм майном або грошима було б вкрай необачно.


Адвокат Майоров Василь готовий надати Вам висококваліфіковану допомогу, а також забезпечити юридичний супровід угоди з нерухомістю адвокатом, починаючи з етапу підготовки до здійснення угоди і до проходження процедури державної реєстрації права власності. У разі якщо після укладання угоди Ви вважаєте, що були введені контрагентом в оману або обмануті адвокат з нерухомості допоможе Вам захистити Ваші права як в досудовому, так і в судовому порядку.


Юридичний супровід угод з нерухомістю можна розділити на 3 етапи:


• перший етап - перевірка прав власності продавця на об'єкт нерухомості і перевірка документів на об'єкт нерухомості;
• другий етап - підготовка і супровід укладення договору купівлі-продажу нерухомості;
• третій етап - отримання свідоцтва права власності.


Кожна угода купівлі-продажу нерухомості унікальна. Часом упущена очевидна «дрібниця» істотно впливає на юридичну спроможність угоди. Саме професійні адвокати (або юристи) готують договір із зазначенням всіх обов'язків сторін, що беруть участь в угоді.

Серед наших юридичних перевірок покупки нерухомості, які ми проводили раніше є, також приватні будинки із земельними ділянками.


Після проведеної юридичної перевірки документів при покупці квартир на стадії будівництва, деякі клієнти до нас зверталися і для супроводу оформлення правовстановлюючих документів або укладення основного договору купівлі-продажу.


Серед перерахованих вище юридичних перевірок покупки нерухомості, деякі з них проведені в поєднанні з юридичної перевіркою схеми цільового кредитування на придбання цієї нерухомості.


Як правило, на операції з нерухомістю адвоката не залучають в більшості випадків так як роблять такі операції не часто, і, не знаючи правової складової угоди з нерухомістю, не привертаючи адвоката по нерухомості, ризикувати своїм майном або грошима було б вкрай необачно.

Зразок додаткової угоди до попередного договору про купівлю квартири Буча та Ірпінь

Додаток №2 від 31.07.2020 р.
До попереднього
договору 31/07/2020 від 31.07.2020 р.

 

Графік здійснення оплати
за Попереднім договором 31/07/2020 від 31.07.2020 р.

______, ідентифікаційний номер – __, паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм, ___, орган видачі – ___, дата оформлення – 14.11.2017 року, місце проживання зареєстровано за адресою: ___ м. Буча, Київська область, надалі Сторона 1 з одного боку та
______, ідентифікаційний номер – __, паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм, ___, орган видачі – ___, дата оформлення – 14.11.2017 року, місце проживання зареєстровано за адресою: ___ м. Буча, Київська область іменована на далі - Сторона 2, з іншого боку, разом надалі за текстом - Сторони, уклали цей Додаток №2 до Попереднього договору 31/07/2020 від 31.07.2020 р., про наступне:

1.Сторони дійшли згоди, що оплата за Попереднім договором 31/07/2020, буде здійснюватись Cтороною 2 наступним чином:

Термін оплати: Сума оплати за Договором: Дата оплати: Підпис Сторона 1: Підпис Сторона 2:

31.07.2020 р. Еквівалент 42 250 (сорок дві тисячі двісті п’ятдесят) дол. США , що сплачуються в гривні за комерційним курсом на дату здійснення оплати.

31.07.2020р.

до 30.09.2020 р. Еквівалент 555 (п’ятсот п’ятдесят п’ять) дол. США , що сплачуються в гривні за комерційним курсом на дату здійснення оплати.
до 30.10.2020 р. Еквівалент 555 (п’ятсот п’ятдесят п’ять) дол. США , що сплачуються в гривні за комерційним курсом на дату здійснення оплати.
до 30.11.2020 р. Еквівалент 555 (п’ятсот п’ятдесят п’ять) дол. США , що сплачуються в гривні за комерційним курсом на дату здійснення оплати.
до 30.12.2020 р. Еквівалент 555 (п’ятсот п’ятдесят п’ять) дол. США , що сплачуються в гривні за комерційним курсом на дату здійснення оплати.
до 30.01.2021 р. Еквівалент 555 (п’ятсот п’ятдесят п’ять) дол. США , що сплачуються в гривні за комерційним курсом на дату здійснення оплати.
до 28.02.2022 р. Еквівалент 555 (п’ятсот п’ятдесят п’ять) дол. США , що сплачуються в гривні за комерційним курсом на дату здійснення оплати.
до 30.03.2021 р. Еквівалент 555 (п’ятсот п’ятдесят п’ять) дол. США , що сплачуються в гривні за комерційним курсом на дату здійснення оплати.
до 30.04.2021 р. Еквівалент 555 (п’ятсот п’ятдесят п’ять) дол. США , що сплачуються в гривні за комерційним курсом на дату здійснення оплати.
до 30.05.2020 р. Еквівалент 560 (п’ятсот шістдесят) дол. США , що сплачуються в гривні за комерційним курсом на дату здійснення оплати.

2. В разі несплати платежів у встановлений цим графіком строк Сторона 2 сплачує Стороні 1 пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожен день прострочення.
3. Цей додаток є невід’ємною частиною Попереднього договору та діє до повного виконання Попереднього договору.

Підписи:

Сторона 1 /_______________/ ______________________________________________________________________

Сторона 2 /______________/________________________________________________________________________

Banner - CTA V1

Back to top