Banner - CTA V2

Чому юридичні консультації адвокатів юридичної компанії “MK Partners” користуються попитом на Оболоні?

Високий професійний рівень юристів та адвокатів, які проводять консультації. Ліцензовані адвокати більше одинадцяти років проводять змістовні консультації в Києві (р-н Оболонь) з питань цивільних та господарських правовідносин, а саме:

Наші фахівці систематично відстежують зміни в законодавстві та тенденції розвитку судової практики, що дозволяє забезпечити високий рівень правової допомоги;
Проводимо очні юридичні консультації, а також консультуємо в режимі онлайн (online), оффлайн (ofline) на Оболоні, використовуючи сучасні засоби комунікації;
Гарантуємо повну конфіденційність щодо отриманої інформації;
Надаємо комплексні послуги від консультування до судового захисту прав в Оболонському районному суді;
Вартість наших послуг доступна громадянам з будь-яким рівнем достатку.
Консультації проводяться в офісі Компанії (Оболонський та Шевченківський райони Києва), за місцем роботи або проживання клієнтів, по телефону, WhatsApp, Viber, Skype або іншими зручними видами зв'язку.

Як отримати якісну юридичну консультацію в Києві на Оболоні та які послуги ми надаємо:

1. Повернення боргів та накладення арешту на майно боржників;

2. Захист від боргів, зменшення (розмивання) боргу перед кредитором. Уникнення стягнення на майно боржників. Збереження майна від стягнення;

3. Поділ майна подружжя. Відхід від рівних часток. Поділ кредиту та боргів подружжя. Розділ бізнесу;

4. Списання боргів через банкрутства фізичних осіб;

5. Кредитні спори - повний комплекс: скасування виконавчого напису; переговори з колекторами; оскарження перереєстрації предмету іпотеки; закриття кредитів з дисконтом; списання кредиту перед Приватбанком та МФО;

6. Визнання право власності в порядку спадкування, якщо документи на майно втрачені;

7. Зняття арешту з авто, квартири та іншої нерухомості. Зняття арештів по строкам давності;

8. Визнання та захист права власності;

9. Перевірка нерухомості, квартир в новобудовах та будинків;

10. Зняття осіб з реєстрації з квартири через Оболонський районний суд;

11. Адвокат з проблемних активів;

12. Ведення складних судових процесів.

Mayorov V1 1 ua

Якість та повнота інформаційної допомоги залежить від наступних факторів:

- кваліфікації та сумлінності юриста;
- надання об'єктивної та повної вихідної інформації про проблему;
- правильного формування питань, що підлягають обговоренню та мають значення для вирішення проблеми.

Кваліфікація юриста визначається не тільки стажем роботи, але і досвідом підготовки правових документів. Юрист, знайомий зі специфікою роботи в судах, проведе консультацію більш професійно, ніж фахівець, що володіє лише теоретичними знаннями.

Недобросовісний консультант буде нагнітати обстановку, намагаючись нав'язати клієнтові думку про свою незамінність. Часто такі фахівці заманюють клієнтів пропозицією про безкоштовну консультацію. Добросовісний юрист ніколи не роздає порожніх обіцянок та гарантій. 

Консультація юристів та адвокатів Київ, Оболонь.

Отримати юридичну консультацію в нашій організації досить просто, для цього необхідно узгодити з юристом час та місце майбутньої зустрічі. У ситуаціях, які вимагають термінового прийняття рішення, можна отримати експрес-консультацію по телефону. Записатися на консультацію можна зателефонувавши нам або скориставшись сервісом запису на прийом.

Консультація юриста буде найбільш продуктивною та займе менше часу, якщо Ви заздалегідь коротко повідомите суть проблеми, яка змушує звернутися за правовою допомогою.

Ми надаємо послуги з усного та письмового консультування громадян і представників організацій по цивільному, житловому, сімейному, спадковому, кримінальному праву. Очні консультації проводяться в головному офісі (вул. В. Житомирська, 15) або на Оболоні. При необхідності, юрист підготує необхідні документи, оформить спадкові права, допоможе організувати та безпечно провести операцію з нерухомістю або виступить представником в судовому процесі.

Banner - CTA V1

Back to top