Banner - CTA V2

При укладенні договору про користування електричною енергією, фізичні особі (споживачу) необхідно надати відповідні документи електропосточальній організації (РЕМ). Проте в ПКЕЕН не вказано переліку, яких саме документів необхідно надати. Проте виходячи зі змісту ПКЕЕН він може бути наступним.

Отже, для укладання договору про користування електричною енергією, фізичній особі необхідно звернутись до електропередавальної організації із заявою та надати наступні документи:

• копію та оригінал документа, що підтверджує право власності на житло або право користування житлом певною фізичною особою;
• оригінал паспорта;
• оригінал довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
• інформацію про адресу та телефон, які вказуються у заяві.

Для пільгових категорій громадян додатково надаються:

• копію та оригінал документа, що підтверджує право на пільгу;
• довідку про зареєстрованих у помешканні осіб (форма 3, що видається, наприклад, житлово-експлуатаційними організаціями).

Копію та оригінал документа, що підтверджує право власності на житло або право користування житлом певною фізичною особою, надаються виходячи із змісту наступного поняття, згідно ПКЕЕН: «Об’єкт споживача - житловий будинок, гараж, майстерня або інша електрифікована споруда, що належить споживачу на правах власності або користування».

Оригінал паспорта, оригінал довідки про присвоєння ідентифікаційного коду та інформацію про адресу та телефон, які вказуються у заяві, надаються фізичною особою на підставі вимог передбачених типовою форму договору про користування електричною енергією, що є додатком до ПКЕЕН.

Таким чином, вкзаний перелік документі є найоптимальнішим.

На останок хочу зазначити, що не варто боятися надавати копії вказаних документів. На таких копіях слід просто написати - "Надаю, для укладання договору про користування електричною енергією".

Успіхів!

Banner - CTA V1

Back to top