Надаю Вам основні правила Ваших дій при появі перевіряючих, що були в моїй практиці.  pravila deystviy
Користуйтеся з розумом!

Отже поїхали:

1. Вимагайте щоб Вам пред'явили службове посвідчення і звірьте особу тих, хто прийшов, з фотографіями в посвідченнях.При відмові пред'явити службове посвідчення - викликайте міліцію. Ви не можете бути впевнені в тому, що ті, хто прийшли, є тими, за кого себе видають (підстава - ч. 2 ст. 5 ЗУ « Про міліцію »).

2. Переписуйте все, що вказано в службових посвідченнях (серію, номер посвідчення, П.І.Б., звання, посаду, орган який представляють, дату видачі, строк дії посвідчення), на окремий аркуш паперу (або треба «відксерити» його). При відмові перевіряючих надати Вам можливість переписати дані посвідчень - викликайте міліцію на тих же підставах (відсутність упевненості в тому, що ті, хто прийшли, є тими, за кого себе видають).

Стандартною є ситуація, в якій міліціонери, пред'явивши службове посвідчення, відразу ховають його насад собі в кишеню, не даючи переписати реквізити. Посвідчення не може бути підробленим, простроченим або виписаним на іншу особу. У цьому випадку необхідно наполягати на пред'явленні посвідчення в розгорнутому вигляді з наданням можливості переписати його дані. На запитання: «Навіщо переписуєте ?» Можливий варіант відповіді: «Директор наказав переписувати реквізити в зв'язку з випадками використання підроблених посвідчень, які почастішали». У разі первинно некоректної поведінки візитерів - відповідь може звучатинаступна: «Для можливого складання скарг до управління внутрішньої безпеки та органів прокуратури».

3. Вимагати пред'явити направлення на перевірку (підстава абз. 2 п. 24 ч.1 ст. 11 ЗУ «Про міліцію»).

Направлення на перевірку є дійсним за умови наявності підпису керівника міліції, скріпленого печаткою органу міліції.

4. Взяти тайм- аут для ретельного вивчення всього того, що Вам бкло пред'явлено:

Службового посвідчення - термін дії, приналежність до органів МВС, наявність підпису начальника ( заст. начальника) підрозділу МВС, печаток тощо;

Направлення на перевірку, в якому мають бути зазначені:

а. дата його видачі;

b. назва підрозділу міліції;

c. мета перевірки;

d. вид перевірки ;

e. підстави для проведення перевірки;

f. дата початку та дата закінчення перевірки;

g. посади, звання та прізвища посадових осіб підрозділу міліції, які проводитимуть перевірку.

5. Прийняти рішення про допущення або недопущення працівників органів внутрішніх справ до проведення перевірки.

Пам'ятайте , що від вдалого Вашого початку взаємодії з перевіряючими - залежить і подальший Ваш успіх , що допоможе захистити Ваш бізнес. Успіхів Вам!

Banner - CTA V1

Back to top