Banner - CTA V2

Шановні відвідувачі Сайту http://pravo-porada.com.ua, сьогодні як ніколи Сайт потребує Вашої допомоги. Як Ви бачите, вся інформація яка розташована на Сайті, містить вільний доступ для всіх відвідувачів до наявних на Сайті розділів та документів.

Мета створення даного Сайту – допомогти відвідувачам Сайту у вирішенні правових, юридичних проблем та як найдоступніше довести до Вас правову інформацію.

Фактично Сайт http://pravo-porada.com.ua має неприбутковий характер і існування його та утримання до сьогоднішнього дня відбувалося в більшій мірі за рахунок тих консультацій по яких зверталися до нас відвідувачі Сайту.

Сьогодні постало питання про закриття даного сайту, у зв’язку із неможливістю подальшого його утримання та оплати грошових коштів за існування в Інтернеті.

Тому адміністрація сайта звертається до всіх відвідувачів та інших людей, кому не байдужа доля сайта http://pravo-porada.com.ua та просить пожертвувати на його подальше існування.

Загальна сума пожертвувань повинна складати 560 грн.  для оплати  існування Сайту в Інтернеті, щоб і надалі Сайт міг доповнюватися новою корисною інформацією та допомагати Вам у вирішенні правових питань.

Пожертвування Ви можете перераховувати за допомогою:

 1 Варіант. За допомогою webmoney гаманцю:
на гаманець U369800013458;
на гаманець Z397021687962;
на гаманець R402304499940.
Webmoney гаманець Ви можете поповнити також через термінали.

2 Варіант. На картку "Приват 24" від Приватбанку:
- на картку "Приват 24" № 4405885818083930 Приватбанку.
При оплаті коштів на вказану вище картку у відділенні Приватбанку перевірте, чи належить вона Бодашку Олександру Олександровичу для уникнення непорозумінь. В призначенні платежу вкажіть "ПОПОВНЕННЯ КАРТКОВОГО РАХУНКУ. ПОЖЕРТВУВАННЯ".

УВАГА. Після оплати за будь-яким із перелічених способів, просимо Вас направити на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., вказавши Ваші П.І.Б. дату, час та суму перерахування, оскільки на сайті буде розміщено інформацію про осіб від яких надійшли пожертвування.

З повагою, та надією на Вашу допомогу. Адміністрація Сайту.

Banner - CTA V1

Back to top