Banner - CTA V2

БТІ ЧеркасиКомунальне підприємство «Черкаське обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації», було засноване 26 травня 1944 року. КП "ЧООБТІ" має в своєму складі в районах Черкаської області виробничі відділки, які не являються юридичними особами. Розпорядок роботи та дні прийому громадян у виробничих відділках погоджуються з місцевими органами влади.

КП "ЧООБТІ" є на сьогодні єдиним реєстраційним органом, який здійснює реєстрацію речових прав на нерухоме майно, здійснює інвентаризацію об’єктів нерухомості, поточну інвентаризацію та володіє інформацією щодо наявності або відсутності прав власності на нерухоме майно.

В суспільстві панує неправильна думка про те, що якщо у Вас є на руках технічний паспорт, скажімо на квартиру, то Ви являєтесь її власником. Це невірна думка. Правильною позицією є те, що у Вас на руках є правовстановлюючий документ (договір купівлі-продажу, дарування, обміну, свідоцтво про право власності на нерухоме майно, свідоцтво про право на спадщину тощо), що засвідчує Ваше право на нерухоме майно, яке відповідно до Цивільного Кодексу України підлягає державній реєстрації. Такий правовстановлюючий документ реєструється у КП "ЧООБТІ", яке заносить відомості до єдиного державного реєстру прав власності на нерухоме майно.
Коли у Вас на документі стоїть печатка КП "ЧООБТІ" про реєстрацію в такому реєстрі та дата, аж тоді можна говорити, що Ви є власником певного нерухомого майна.

Адреса КП "ЧООБТІ": м.Черкаси, вул.Університетська,33/1, тел.36-08-62 (приймальня)
Режим роботи: понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, у пятницю - з 8.00 до 15.45; обід з 12.15 до 13.00
Прийом громадян щоденно:
з 8.10 до 15.00
Вихідні дні:
субота, неділя.

Banner - CTA V1

Back to top