Banner - CTA V2

В попередній статті «Як обрати юриста?», були викладені практичні поради щодо пошуку фахівця, як захисника Ваших прав та інтересів.

В даній статті буде дуже цікаво ознайомитися із поглядом, я б навіть сказав із життєвим кредо, однієї дуже відомої та поважної людини у світі – Дональдом Трампом.

Про його безмежні, багатомільярдні статки відомо всім, але мало кому відомо, що досягненню такого шаленого фінансового успіху, містер Дональд Трамп завдячує також юристам, адвокатам, без яких він не проводить жодного дня.

Отже, практичні поради від самого Дональда Трампа щодо обрання та пошуку юриста.


«Як знайти юриста?

При здійсненні операцій з нерухомістю, в багатьох випадках, неможливо обійтися без адвоката. Тому, якщо у Вас гарне фінансове становище, найміть юриста, навіть коли ситуація на перший погляд здається зовсім простою.

Особисто я ніколи не підписую договір, не порадившись з юристами, але ж мій робочий день повністю присвячений укладанню угод і підписання контрактів.

Угоди з нерухомістю можуть супроводжуватися складними правовими колізіями. Деякі з них сягають ще феодального права. Можна найняти адвоката на договірній основі, якщо ситуація проста, але якщо вона в процесі домовленостей ускладниться і юрист попросить збільшити винагороду, Вам не слід висловлювати невдоволення. Навпаки, це означає, що Вам пощастило, оскільки Ви уникнули великих проблем в майбутньому.

Як же знайти хорошого адвоката, якщо Ви не знаєте, кому можна, а кому не можна довіряти? Зателефонуйте у будь-яку адвокатську колегію, практично в кожної є довідкова служба, але ніколи не просіть свого ріелтора - порекомендувати Вам юриста. Робота з ким-небудь з них, може породити конфлікти інтересів між ними. Юрист може порадити клієнтові відмовитися від операції і тоді ріелтор позбудеться своїх комісійних. Тому краще скористатися послугами юриста, якого Вам порекомендують незацікавлені особи.

Зверніться до людей - яким Ви довіряєте!"  (Бестселер Дональда Трампа – «Думай як мільярдер»)

Таке об’єктивне та довірливе ставлення Дональда Трампа до юристів, адвокатів й допомогло йому досягти фінансових вершин.

А чому б і Вам не досягти шаленої фінансової незалежності ?......

 

Banner - CTA V1

Back to top